LOADING ...

Stena Line keltas - Stena Vision

Keltas Stena Vision jungia Lenkiją su Švediją ir kasdien plaukia iš ir į Gdynia bei Karlskroną. Tai puikus, atitinkantis aukštiems kokybės standartams, keltas. Maloni kelionė jūra trunka vos dvyliką valandų. Tikslius kelionių laikus reiktų sekti uostų tvarkaraščiuose.


Keltas Stena Vision.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Stena Vision techniniai duomenys:

  • Laivo tipas: A
  • Laivo ilgis: 176m
  • Pagamintas: 1987/2010
  • Talpinamų mašinų: 460
  • Talpinamų žmonių: 1700 

 


Apgyvendinimas

Keltas Stena Vision yra tikras jūros milžinas, kuriuo plaukti gali net 1700 žmonių. Jame puikios, komfortiškos kajutės su visais patogumais. Kelte yra dvivietės, keturvietės, vienvietės komforto klasės kajutės su pasakišku vaizdu į jūrą. Kajutėse įrengti vonios kambariai, televizoriai, drabužinės, mini baras bei kitos paslaugos.

Įrengtos atskiros kajutės keliaujantiems su augintiniais. Tereikia rezervuojant bilietus pranešti apie augintinį.

Maitinimas

Kelte Stena Vision yra šeši restoranai ir barai. Elegantiškuose ir jaukiuose restoranuose - Metropolitan grill, food city ir taste bufete – galite pasimėgauti įvairių pasaulio virtuvių patiekalais, kuriuos Jums paruoš patyrę virtuvės šefai.

Riva baras – unikali vieta, kurioje galėsite pasimėgauti puikiais gėrimais, nuostabiu jūros vaizdu ir paskanauti užkandžiais. C-View baro šokių aikštelėje galėsite šokti visą naktį ir atsipalaiduoti skambant geriausiai muzikai jūroje.

Ristretto keleivius kviečia paskanauti nuostabiai kava, itališkais sumuštiniais arba salotomis. 

Pramogos

Stena Vision yra visas pramogų kompleksas.

Kelte yra patogios ir pirkėjų dėl personalo, palankių kainų bei didelio asortimento puikiai įvertintos parduotuvės.

Atgauti jėgas patyrę specialistai padės SPA centre.

Vaikams ruošiamos specialios programos vaikų žaidimo kambaryje.

Kelte yra šokių salė, barai ir restoranai, milžiniškas TV ekranas ir nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys. Tačiau visų mėgstamiausia pramoga – saulės palydėjimas arba pasitikimas atvirame denyje. Juk kelionė jūra – atgaivina.

Augintiniai

Į kelionę keltu Stena Vision galite pasiimti gyvūnus. Svarbu nepamiršti visų reikalingų augintinio dokumentų. Gyvūnas turi būti paskiepytas ir turėti pasą. Smulkesnės informacijos teiraukitės bilietų rezervacijos metu.

Pritaikymas neįgaliesiems

Stena Vision keltas pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Lifto, praėjimų išmatavimai atitinka standartinių neįgaliųjų vėžimėlių išmatavimus, o kajutės, vonios kambariai ir tualetai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.