LOADING ...

Stena Line keltas - Urd

Kompanijos Stena line keltas URD jungia Latviją su Vokietija ir į savaitę du kartus plaukia maršrutu Liepoja – Travemunde. Tikslius išvykimo ir atvykimo laikus žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Urd.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Urd techninė informacija:

  • Laivo tipas: B
  • Laivo ilgis: 170,2 m
  • Pagamintas: 1981
  • Talpinamų mašinų: 60
  • Talpinamų žmonių: 186

Apgyvendinimas

Kelte „Urd” įrengtos erdvios kajutės su vonios kambariu, drabužių kabykla, veidrodžiais, rankšluosčiais ir švaria patalyne. Galima užsirezervuoti atskiras vietas keturvietėse arba dvivietėse kajutėse, o taip pat kajutę pritaikytą keliaujantiems su naminiais gyvūnais. Keliaujančioms šeimoms su vaikais patiks patogios šeimyninės kajutės.

Taip pat galima rezervuoti sėdimą vietą „Tyliame kambaryje”. Čia rasite viską ko reikia Jūsų patogiam poilsiui. Iš viso keltu patogiai plaukti gali iki 186 žmonių ir 60 automobilių.

Maitinimas

Kelte „Urd” veikia savitarnos restoranas. Jame keleiviai gali ne tik pasimėgauti įvairių šalių patiekalais, tačiau ir paskanauti kvapnia kava ir arbata. Restorane patyrusi virtuvės komanda kasdien atnaujina meniu.

Kelte veikia baras, pro kurio langus atsiveria nuostabus jūros vaizdas. Čia patogiai įsitaisę ant minkštų baldų galėsite paskanauti tauriuosius ir gaiviuosius gėrimus, bei paragauti užkandžių.

Pramogos

„Urd” keltas yra patogus ir jaukus. Jame kiekvieno amžiaus keleivis, bet, kuriuo metų laiku, ras jį dominančią veiklą. Gražiu oru kviečiame išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti jūros vaizdais. Visų jūreivių pakeleivių - žuvėdrų daina, gaivus jūros kvapas, leis pamiršti visus sunkumus. Naktį krentančios žvaigždės primins, kad ir žemėje galima rasti savo rojų.

Laive esantis didelis TV ekranas neleis atitrūkti nuo planetą drebinančių aktualijų. Nemokamas Wi-fi interneto ryšys padės neatitrūkti nuo namiškių ir pabaigti visus darbus (arba pradėti naujus grandiozinius projektus).

Norite įsigyti suvenyrų arba pamiršote nupirkti kelionei būtinų daiktų? Tuomet kelte esančioje parduotuvėje rasite visko ko reikia. Čia kainos Jus tikrai maloniai nustebins. Siekiama, kad keleivis kelte sutaupytų bent penkiasdešimt procentų pirkinių vertės. 

Mažieji niekaip negali išsidūkti? Tuomet, jiems patiks vaikų kambarys, kuriame jie galės žaisti, piešti, lipdyti, vaidinti, žiūrėti animacinius filmukus, skaityti ar skaičiuoti. 

Augintiniai

Keltu „Urd” galima keliauti su savo augintiniais. Tereikia iš anksto apie tai informuoti personalą, bei nepamiršti visų reikiamų gyvūno dokumentų (jie priklauso nuo valstybės, į kurią vykstate, taisyklių).