LOADING ...

Tallink Silja Line

Tallink – plačiausias keltų tinklas Baltijos jūroje

Tallink Grupp – viena didžiausių ir sėkmingiausių kruizinių kompanijų, Europoje, kuri užtikrina platų keltų linijų tinklą, Baltijos jūros regione. Kompanijos keltai reguliariai plaukia iš ir į Latviją, Estiją, Suomiją ir Švediją,

Tallink Silja Line logo.jpg


Svarbiausios Tallink Grupp keltų linijos:

  • Ryga – Stokholmas;
  • Talinas – Stokholmas;
  • Talinas – Helsinkis;
  • Helsinkis – Stokholmas;
  • Turku – Stokholmas;
  • Talinas – Alandų salos;

Tallink Grupp –  tarptautinė laivybos kompanija Baltijos jūros Šiauriniame regione.. Krovinių ir keleivių vežimo kompanija jungia net keturias šalis ir daugiau nei 7000 darbuotojų. Darbuotojai dirba šešiuose padaliniuose, esančiuose: Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Latvijoje, Rusijoje ir Vokietijoje. 

Tallink Grupp turi net šešioliką laivų, kasdien plaukiančių skirtingais maršrutais. Kompanija valdo Tallink Hotels viešbučių paketą, kurį sudaro keturi viešbučiai Taline ir vienas,  Rygoje.

Įmonė strategiškai orientuojasi į kokybiškos kelionės garantą keleiviui.

Visais maršrutais plaukia modernūs keltai, nuolat kuriami ir atnaujinami naujos kartos – greitaeigiai laivai, kuriuose galima pailsėti, pasimėgauti tokiomis pramogomis, kaip: nepakartojami restoranai, kuriose patiekiami įvairių pasaulio šalių patiekalai, barai, SPA centras, visą parą veikianti šokių salė, gyvo garso koncertai ir šou programos, jaunuolių video žaidimų erdvė, konferencijų salė ir k.t. Taip pat yra galimybė įsigyti suvenyrų, kvepalų, kosmetikos ar kitų prekių ir sutaupyti iki penkiasdešimt procentų pirkinių vertės.

Mažieji šeimos nariai linksmai leidžia laiką žaismingame vaikų žaidimų kambaryje. Šeimų erdvėse nuolat vyksta įvairūs vaidinimai ir renginiai, o norintys leisti laiką produktyviai  – gali naudotis nemokamu bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Kelionė jūra garantuoja nepakartojamus pojūčius dėl galimybės pasimėgauti užburiančia jūros panorama, bangų muša. Tai populiari pramoga kelte, kuris plaukia maršrutu Talinas – Helsinkis ir Turku – Stokholmas.

Tallink Grupp deda maksimalias pastangas tam, kad keleivių kelionė pranoktų jų lūkesčius – jie ne tik nuvyktų į savo kelionės tikslą, tačiau ir pailsėtų, patirtų puikių įspūdžių, o kelionės metu galėtų smagiai pramogauti.

Tai socialiai atsakinga bendrovė, nuolat remianti labdaros organizacijas ir dalyvaujanti socialinėse akcijose. Tallink Grupp kompanija bendradarbiauja su Valstybiniu kraujo donorų centru, dalyvauja didžiausiame Baltijoje sporto labdaros renginyje „Nike Ryga Run".

Visa tai jau įvertino klientai, Tallink Grupp turi daugiau nei tris milijonus nuolatinių klientų.