LOADING ...

Tallink Silja Line keltas - Megastar

Keliaudami maršrutu Talinas-Helsinkis, turėsite galimybę išmėginti kelionę naujuoju „Megastar“ laivu. Tai įspūdingas technikos stebuklas, kuris užtikrina patogumą ir greitą kelionę. Nuo 2017 metų keleivius plukdantis keltas išsiskiria savo techniniais sprendimais ir moderniomis paslaugomis.


Keltas Megastar.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Megastar techninė informacija:

  • pastatymo metai: 2017 m.;
  • keleivių vietų skaičius: 2 850;
  • automobilių vietų skaičius: nėra duomenų;
  • ilgis: 212,2 m;
  • plotis: 30,6 m;
  • greitis: 27 mazgai.

Maitinimas

Laive veikia net septyni puikūs restoranai ir barai, kurių interjerą kūrė žymus interjero dizaineris V. Kivi – valgydami laive atpažinsite puikų jo braižą. Laivo restoranuose galėsite rinktis iš virtuvės šefų paruošto meniu ir mėgautis jūros vaizdais, o jei norite tik užkąsti, jus pasitiks atviro tipo virtuvės restoranas, barai ir „Burger King“.

„Megastar“ centrinėje dalyje įrengtas vaikų žaidimų kambarys suteikia unikalią progą žaisti ir valgyti bei patekti į restoranus tiesiai iš žaidimų kambario. Taigi, šis laivas puikiai pritaikytas šeimos kelionėms ir užtikrina tik geriausius mažųjų keliautojų įspūdžius.

Pramogos

Plaukdami „Megastar“ būtinai apsilankykite įspūdingo dydžio parduotuvėje „Traveller Superstore“. Čia rasite visko, ko tik gali prireikti: maisto ir gėrimų, smulkmenų ir suvenyrų, kosmetikos ir kvepalų. Tai moderni ir asortimentu pribloškianti parduotuvė, kurioje smagiai apsipirksite kelionės metu. Jei ieškote lauktuvių artimiesiems ar suvenyrų, jų taip pat rasite ir mažesnėje laivo parduotuvėje, esančioje 8-ame denyje. Jei išalkote, kelionės metu nepraleiskite progos paskanauti gardžių patiekalų laivo restoranuose, o mažieji keliautojai ras įvairios veiklos specialiai jiems įrengtame žaidimų kambaryje.

Augintiniai

Keliaudami „Megastar“ galite kartu pasiimti ir savo augintinį – tai didelis kelionių keltais privalumas. Pirkdami bilietą nepamirškite pažymėti augintinio ir prisiminkite, kad jam galioja specialios kelionės taisyklės. Įlipę į keltą dėl jų galite pasitikslinti su paslaugiu laivo personalu.

Pritaikymas neįgaliesiems

Naujas ir modernus „Megastar“ laivas yra toks patogus, koks tik gali būti visiems keleiviams. Laivo kajutės ir praėjimai yra puikiai pritaikyti turintiems judėjimo negalią ar judantiems vežimėliais. Kad personalas galėtų geriau pasirūpinti savo keleiviais, kompanija prašo apie specialius poreikius informuoti perkant bilietą.