LOADING ...

Tallink Silja Line keltas - Silja Europa

Keltas Silja Europa yra tituluojamas gražiausiu ir didžiausiu laivu Baltijos jūroje. Jis kasdien plaukia maršrutu Talinas – Helsinkis ir jungia Estiją su Suomija. Dvi valandos kelionės jūra praskrieja kaip akimirka, nes laive gausu pramogų. Tikslius atvykimo ir išvykimo grafikus reikia stebėti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Silja Europa.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Silja Europa techninė informacija:

  • Pagamintas: 1993 metais
  • Ilgis: 202 metrai
  • Plotis: 32 metrai
  • Variklio galia: 31 800 kW
  • Greitis: 21
  • Ledo klasė: 1A Super
  • Deniai: 14
  • Keleiviai: 3 013
  • Kajučių skaičius: 1 123
  • Linijų metrai: 932 m

Apgyvendinimas

Keltu Silja Europa gali vienu metu keliauti daugiau negu 3 tūkst. keleivių. Kelte yra daugiau nei tūkstantis šeimoms, vienviečių ir dviviečių kajučių. Visos jos patogios ir erdvios. Puiki atmosfera išlaikyta ir specialiosiose kajutėse, skirtose keliaujantiems su gyvūnais, alergiją turintiems žmonėms (visos interjero detalės šiose kajutėse pagamintos iš medžiagų, negalinčių sukelti alerginės reakcijos, todėl Jūsų poilsis taps tobulai lengvas) ar keleiviams su judėjimo negalia. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.

Maitinimas

Kruizinis laivas Silja Europa garsėja nepamirštamomis pramogomis ir puikia virtuve. Keliaujant jūra nepraleiskite progos paskanauti aukščiausios kokybės žuvies, mėsos ar vegetariškų patiekalų „A la carte” restorane, bei pasimėgauti kvapnia kava ir arbata, desertais „Seaside” kavinėje.

Pasimėgauti alumi, kokteiliais ar kitai gėrimais galite „Joe's Palace” ir „Corner” bare. Čia didelis gėrimų asortimentas leis surasti vis naujus savo favoritus.

Pramogos

Keltas Silja Europa kaskart pateikia daug staigmenų savo klientams. Visus norinčius trepsėti iki ryto, kelto personalas kviečia šokti„Ocean” ir „Moonlight Disco” klubuose.

Keliaudami keltu būtinai pasinaudokite galimybe apsilankyti saunos centre ir atsipalaiduoti saunoje, sūkurinėje vonioje, paplaukioti baseine, pasimėgauti jūros panorama. Saunos centras padės pasikrauti energija ir įkvėps jėgų.

Keltas Silja Europa lepina savo keleivius neeilinėmis parduotuvėmis. Čia rasite net penkias parduotuves, kuriose yra didelis asortimentas kokybiškų keliautojui būtinų daiktų, suvenyrų, dovanų, platus vynų ir kitų gėrimų asortimentas, bei žaislų, kosmetikos pasirinkimas. Parduotuvėse gausu garsiausių gamintojų ir prekinių ženklų produkcijos, o dėl nuolat vykdomų akcijų ir lanksčios nuolaidų sistemos, galite nemažai sutaupyti.