LOADING ...

TT-Line

„TT-Line” – tiesiausias kelias tarp Pietų Švedijos ir žemyno

Kompanijos „TT-Line” keltų linijos jungia Pietų Švediją su Lenkija ir Vokietija. Įmonės keltai kasdien plaukia iš Treleborgo, Rostoko, Travemundės ir Świnoujście.

TT Line.png


Populiariausi operatoriaus „TT-Line” maršrutai:

  • Treleborgas – Świnoujście;
  • Rostokas – Treleborgas;
  • Travemundė – Treleborgas.

Kompanija „TT-Line” buvo įkurta prieš 50 metų ir nuo to laiko sėkmingai gyvuoja iki šiol. Šiandien, bendrovė „TT-Line” jungia daugiau nei 600 darbuotojų. Ji garsėja tvirtomis vertybėmis - patikimumas, tikslumas ir aplinkos saugojimas. Šiais principais remiasi siūlydami greitas ir nebrangias keleivių ir krovinių gabenimo paslaugas, Baltijos jūroje.

Keltų operatoriui priklauso net šeši modernūs laivai: Tom Sawyer ir Huckleberry Finn, Mecklenburg-Vorpommern/Skåne, Nils Dacke, Nils Holgersson / Peter Pan, Robin Hood.

Šie šiuolaikiški ir komfortiški laivai, kiekvieną dieną, išvyksta net 23 kartus iš vienų didžiausių Vokietijos ir Baltijos jūros uostų. Visi „TT-line” uostai turi puikias jungtis su nacionaliniais greitkeliais, todėl yra strategiškai patogūs keliaujant regione, o ypatingai Lenkijoje, Vokietijoje ir Švedijoje.

Laivuose yra gausybė pramogų, įskaitant parduotuves, kazino, konferencijų sales, sporto sales, SPA centrus, kino teatrus, įspūdingus vaikų žaidimų kambarius. Šiuose laivuose įrengtos jaukios ir patogios kajutės, bei poilsio erdvės. Taip pat yra net po šešis restoranus ir barus, kuriuose patiekiami skanūs Skandinavijos ir vidurio Europos virtuvėms būdingi patiekalai (mėsos, žuvies, daržovių). Baruose plakami puikūs kokteiliai, čia galima pasimėgauti bekraštė jūros panorama ir kavos ar arbatos puodeliu, vynu, alumi. Keltuose užtikrinamas maksimalus komfortas visiems 6,5 tūkst. keleiviams, kasdien.

Kompaniją „TT-Line” kiekvienais metais pasirenka 900 tūkst. svečių. Keltų operatoriaus laivais kasmet keliauja 180 tūkst. automobilių ir daugiau nei 400 tūkst. sunkvežimių. Kroviniams bendrovė užtikrina didelę logistikos įvairovę. Visa tai galima pasiekti tik modernių technologijų ir inovacijų dėka. Įmonė nuolat atnaujina savo sistemas ir keičia darbo principus, siekdama užtikrinti mažesnę aplinkos taršą. Todėl „TT-Line” jau net kelis kartus gavo apdovanojimus. Jie pirmieji pritaikė „Žalio tilto” koncepciją, kurios dėka nuolat mažinamas išmetamųjų kenksmingų medžiagų kiekis (optimizuotas CO2 ).