LOADING ...

TT-Line keltas - Huckleberry Finn

Keltų operatoriaus „T-tlines” keltas Huckleberry Finn kiekvieną dieną plaukia maršrutu Rostokas – Treleborgas. Kelionė šiuolaikišku ir patogiu laivu tampa nauju nuotykiu. Per penkias kelionės valandas galima mėgautis skaniu maistu ir smagiomis pramogomis.


Kęltas Huckleberry Finn.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Huckleberry Finn techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1988/89;
  • Kajučių skaičius: 133;
  • Keleiviai: 400;
  • Greitis: 18,0;

Apgyvendinimas

Kas gali būti geriau už tylą, kuomet už durų pasilieka svaigus šokių, renginių ir pramogų sūkurys? Kelte Huckleberry Finn yra 133 kajutės. Kajutėse gali apsigyventi individualiai keliaujantys keleiviai arba iki keturių asmenų kompanijų.

Laivo Huckleberry Finn kajutėse rasite visko ko gali prireikti ramiam poilsiui (nuo patogių lovų, vonios, iki plaukų džiovintuvo ir puikaus jūros vaizdo pro langą).

Maitinimas

Kelionė jūra garantuoja naujus įspūdžius ir puikiai praleistą laiką. Kelte Huckleberry Finn keleiviai kviečiami ne tik pasigrožėti jūros panorama, tačiau ir paskanauti patiekalų. Laive yra net šeši restoranai. Juose dirba profesionalus personalas, kurio dėka svečiai gali mėgautis šviežiais žuvies, mėsos ar vegetariškais patiekalais, užkandžiais ir desertais. Prie patiekalų keleiviai kviečiami paragauti vyno, alaus, kokteilių.

Kelte visuomet veikia panoraminis baras. Kas gali būti geriau už  kvapnios kavos ir arbatos puodelį, švelniai akimis palydint (arba pasitinkant) saulę už horizonto?

Pramogos

Kelte Huckleberry Finn ir mažas, ir didelis ras ką veikti. Laivu kelionė yra vienintelis kelionės būdas, kurių metu keleiviai kviečiami atsipalaiduoti saunoje, sūkurinėje vonioje arba pasportuoti Fitneso salėje.

Kita vertus, jauniausi keliautojai labai smagiai praleidžia laiką vaikų žaidimų erdvėje. Čia vyksta teatralizuoti vaidinimai ir koncertai.

Laive Huckleberry Finn keliautojų dėmesio sulaukia kazino ir čia esantys lošimo automatai. Tačiau keltų operatorius turi paruošęs daugiau staigmenų keleiviams - kelte yra puikus kino teatras. Svečius nuolat maloniai nustebina naujas repertuaras.

Visgi, jeigu norite praleisti laiką produktyviai arba tiesiog atsirado skubių projektų ar netikėtai iškilusių klausimų – Jūs visuomet galite naudotis konferencijų sale su visa konferencijai skirta įranga (bevielis Wi-fi interneto ryšys, DVD, multimedija ir k.t.).

Taip pat laive yra net kelios parduotuvės, kuriose galėsite įsigyti kvepalų, suvenyrų, žaislų ar alkoholinių gėrimų. Todėl kelionę primins ne tik malonūs įspūdžiai, bet ir suvenyrai.