LOADING ...

TT-Line keltas - Nils Dacke

Keltas Nils Dacke per septynias valandas nuplaukia maršrutą Świnoujście – Treleborgas. Tai komfortiškas kompanijos „Ttline” laivas, kuris pavadintas garsaus sukilimo prieš karalių Gustavą Vazą vadas. Tai buvo vienas didžiausių sukilimų Švedijoje.


Kęltas Nils Dacke.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Nils Dacke techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1995
  • Kajučių skaičius: 163
  • Keleiviai: 366
  • Greitis: 18,5

Apgyvendinimas

Jūsų kelionė ir šventė prasideda laive Nils Dacke. Automobilis pastatytas, darbai atlikti, o prieš akis maloni kelionė jūra. Jūs galite pasimėgauti laisvu laiku laivo kajutėse, kuriose rasite visus patogumus (keleiviai turi galimybę pasirinkti - vidinėse ar išorinėse kajutėse norės apsistoti?).

Taip pat galite pasirinkti poilsio zoną, salone. Čia rasite minkštus ir patogius krėslus, bei kitus patogumus.

Maitinimas

Kelte Nils Dacke veikia net keli restoranai:

  • Bufetas, kuriame rasite švedišką stalą, nuklotą jūros gėrybėmis, tradiciniais vidurio Europos virtuvei būdingais patiekalais, daržovėmis, vaisiais, mėsos ir žuvies patiekalais. Bufete rasite atskirus desertų, salotų stalus.
  • Panoramos baras – vienas populiariausių keleivių pasirinkimas. Ne veltui, juk čia jauki atmosfera, marinistinės tematikos interjeras, o už milžiniškų langų – vienas gražiausių gamtos vaizdinių – jūra. Juolab, bare dirba tik profesionalus personalas, kuris žino kaip suplakti skaniausią kokteilį planetoje, o jų rankomis ir specialia gamybos technologija pagaminta kava garantuoja naujus ir malonius potyrius.
  • Kelte veikia dar keturi papildomi restoranai. Juose galima mėgautis puikiais pusryčių, pietų ar vakarienės komplektais.

Keliaudami keltu Nils Dacke nepraleiskite progos pasinaudoti specialiais pasiūlymais (reikia teirautis bilietų rezervacijos arba keleivių registracijos metu).

Pramogos

Turbūt kiekvienas prisimename tą jausmą, kuomet reikia pasidaryti planą ir tvarkaraštį, kad nepraleisti naujų ir įdomių pramogų. Greičiausiai tokio plano reiks keliaujant keltu Nils Dacke. Laive būtinai aplankykite puikias parduotuves. Kodėl puikias? Todėl, kad jose platus asortimentas: kosmetikos, parfumerijos, užkandžių, maisto ir suvenyrų. Taip pat, jose, yra garsiausių prekinių ženklų gaminių, o kainos mažesnės negu sausumoje.

Kelte yra erdvus vaikų žaidimų kambarys. Vyresni keliautojai galės išmėginti savo santykį su sėkme kazino, prie lošimo automatų.

Laive Nils Dacke veikia kino teatras, su nuolat atnaujinamu filmų repertuaru, SPA centras, ir kitos pramogos.