LOADING ...

TT-Line keltas - Nils Holgersson

Keltas Nils Holgersson yra keltų operatoriaus „Ttline” pasididžiavimas. Laivas per tryliką valandų nuplaukia maršrutą Treleborgas – Travemundė. Kelto pavadinimas buvo įkvėptas pasakų personažų. Iš tiesų, plaukdamas šiuo laivu, norom, nenorom pasijunti lyg pasakoje.


Keltas Nils Holgersson.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Nils Holgersson techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2001
  • Kajučių skaičius: 220
  • Keleiviai: 744
  • Greitis: 18,5

Apgyvendinimas

Kelto Nils Holgersson keleiviai turi galimybę ramiai atgauti jėgas puikiose laivo kajutėse, kuriose yra ne tik standartiniai patogumai, tokie kaip vonios kambariai, TV, tačiau ir bevielis Wi-fi internetas ar mini baras.

Nežadantys praleisti progos pramogauti ir neketinantys keliauti kajutėse gali mėgautis puikiu poilsio kambariu ir patogiais minkštais krėslais. Šalia poilsio ložės yra vonios kambarys.

Maitinimas

Kelte veikia restoranai ir barai, švediškas stalas. Todėl kiekvieno skonio savininkas ras savo virtuvės favoritus. Vaikai iki šešių metų skanauja, ragauja ir vertina virtuvės šefų pagamintus šedevrus nemokamai.

Laivo Nils Holgersson svečių laukia išskirtiniai pasiūlymai, kuriais pasinaudojus galite nemažai sutaupyti (Reiktų teirautis bilietų rezrevacijos metu). Taip pat kelte veikia panoraminis baras – ar gali būti kas nors geriau nei skanus kokteilis, kava ar kitas gėrimėlis, o prieš akis užburiančios jūros bangos?

Pramogos

Apie kelto Nils Holgersson pramogas galima rašyti ir skaityti tris tomus, tačiau geriau viską išbandyti, o tam, prireiks net kelių kelionių, nes laive tikrai yra ką veikti.

Jeigu norite pabaigti darbo projektus galite naudotis konferencijų sale. Kita vertus, jeigu yra energijos ir noro, galite palikti darbus kitai dienai ir pasinerti į SPA centro malonumus, (po treniruotės Fitneso salėje). Kelte veikia kino teatras, o kiekvieną vasarą personalas svečius stebina naujais – specialiais pasiūlymais ir akcijomis.

Pritaikytas prie specialiųjų poreikių

Laivas Nils Holgersson yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Kelto praėjimai, liftai ir kajutės pritaikytos prie standartinių neįgaliųjų vežimėlio išmatavimų. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti  bilietų rezervacijos metu.