LOADING ...

TT-Line keltas - Peter Pan

Keltas Peter Pan yra keltų operatoriaus „T-tline” pasididžiavimas. Laivas per tryliką valandų nuplaukia maršrutą Treleborgas – Travemundė. Kelto pavadinimas buvo įkvėptas pasakų personažų. Iš tiesų, plaukdamas šiuo laivu, norom, nenorom pasijunti lyg pasakoje.


Kęltas Peter Pan.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Peter Pan techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2001 m.
  • Kajučių skaičius: 220
  • Keleiviai: 744
  • Greitis: 18,5

Apgyvendinimas

Kelto Peter Pan keleiviai turi galimybę ramiai atgauti jėgas puikiose laivo kajutėse, kuriose yra ne tik standartiniai patogumai, tokie kaip vonios kambariai, TV, tačiau ir nemokamas bevielis Wi-fi internetas ar mini baras.

Nežadantys praleisti progos pramogauti ir neketinantys keliauti kajutėse gali mėgautis puikiu poilsio kambariu ir juose pastatytais, bei taip viliojančiais, patogiais, minkštais krėslais. Šalia poilsio ložės yra vonios kambarys.

Maitinimas

Kelte veikia restoranai ir barai, bufete yra nuolat puikiais valgiais nukrautas švediškas stalas. Todėl kiekvieno skonio savininkas ras savo virtuvės favoritus. Vaikai iki šešių metų skanauja, ragauja ir vertina virtuvės šefų pagamintus šedevrus nemokamai.

Laivo Peter Pan svečių laukia išskirtiniai pasiūlymai, kuriais pasinaudojus galite nemažai sutaupyti (reiktų teirautis bilietų rezrevacijos metu). Taip pat kelte veikia panoraminis baras – ar gali būti kas nors geriau nei skanus kokteilis, kava ar kitas gėrimėlis, o prieš akis užburiančios jūros bangos? Bangos susilieja su horizontu, kažkur bekraštėje tolumoje…

Pramogos

Apie kelto Peter Pan pramogas galima rašyti ir skaityti tris tomus, tačiau geriau viską išbandyti, o tam, prireiks net kelių kelionių, nes laive tikrai yra ką veikti.

Jeigu norite pabaigti darbo projektus galite naudotis konferencijų sale. Kita vertus, jeigu yra energijos ir noro, galite palikti darbus kitai dienai ir pasinerti į SPA centro malonumus, (po arba prieš treniruotę Fitneso salėje). Kelte veikia kino teatras, o kiekvieną vasarą personalas svečius stebina naujais – specialiais pasiūlymais ir akcijomis.

Laive vaikų laukia žaidimų erdvė.

Pritaikytas prie specialiųjų poreikių

Laivas Peter Pan yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Kelto praėjimai, liftai ir kajutės pritaikytos prie standartinių neįgaliųjų vežimėlio išmatavimų. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti  bilietų rezervacijos metu.