LOADING ...

TT-Line keltas - Robin Hood

Kompanijos „T-tline” keltas Robin Hood kiekvieną dieną plaukia maršrutu Travemundė – Treleborgas. Kelionė trunka apie aštuonias valandas. Keltų operatorius „T-tline” visus savo laivus skirsto į dvi kategorijas: Komforto klasės ir itin prabangius. Robin Hood yra patogus ir erdvus keltas. Kelionė juo tampa lyg įtraukiantis kino filmas.


Kęltas Robin Hood.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Robin Hood techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1995 m.
  • Kajučių skaičius: 163
  • Greitis: 18,5
  • Keleiviai: 366

Apgyvendinimas

Kelte Robin Hood yra 163 dvivietės arba trivietės, keturvietės kajutės. Kajutėse yra patogios 80 –ies cm lovos, erdvus vonios kambarys su dušu, Tv. Pro langus - atsiveria jūros panorama.

Jeigu nesinori uždaros erdvės galite poilsį salone. Kelte įrengtas jaukus poilsio kambarys, kuriame rasite visus reikiamus patogumus, o kojas galėsite ištiesti patogiuose krėsluose.

Maitinimas

Maistas yra toks panašus į gyvenimą, kad juo nesimėgauti būtų nuodėmė. Juk kartais, saldus, kartais aštrus, karštas ir šaltas, ir gaivus ar sūrus, užvaldo visus pojūčius. Kelte Robin Hood rasite net šešis restoranus.

Laivo įgula dirba tam, kad priklausomai nuo Jūsų poreikių, paros laiko ir maršruto patiektų platų asortimentą užkandžių ir karštų patiekalų. Laive yra švediškas stalas, baras su puikia panorama, bei kavos, torto ir vakaro kokteilio pasiūlymu.

Pramogos

Ar norite pailsėti ir atsipalaiduoti su draugais ir šeima? Laivas Robin Hood tinkamiausias tam pasirinkimas.  Vaikams organizuojami vaidinimai ir spektakliai, kurie kiekvieną kelionę paverčia netikėta atradimų kelione. Vaikai gali įsijausti į gelbėtojų vaidmenį ir išgelbėti keltą nuo piratų, arba dalyvauti kituose, tačiau ne mažiau smagiuose renginiuose.

Tuo tarpu vyresni keleiviai puikiai praleis laiką saunoje arba sūkurinėje vonioje.

Kelte visą parą veikia Fitneso salė – tai atgaiva kūnui ir dvasiai. Tačiau jeigu norite pasyvesnio poilsio, būtinai apsilankykite laivo kino teatre. Kelto operatorius čia žadą modernias technologijas ir abejingų nepaliksiantį filmų repertuarą. Visgi, Jūs visuomet galite pasirinkti kitas pramogas, tokias kaip lošimų automatai ar parduotuvės.

Augintiniai

Keltu Robin Hood  galite keliauti su augintiniais. Reiktų turėti omenyje, kad kajučių, skirtų keliaujantiems su augintiniais, skaičius ribotas, todėl apie tokį pageidavimą vertėtų pranešti bilietų rezervacijos metu. Taip pat gyvūnams bus draudžiama eiti į kelte esančius restoranus, SPA centrus, kino teatrą.