LOADING ...

Unity line

Unity line – greitas ir patogus kelionės Baltijos jūra būdas.Bendrovės keltai kiekvieną dieną palieka tris uostus: Svinouiscio, Ystado ir Treleborgo, o vos po kelių valandų keleiviai gali pastatyti kojas kitame uoste. Tai yra greičiausia ir patogiausia Lenkijos ir Švedijos jungtis. 

Kompanija Unity Line yra viena didžiausių Baltijos transporto srityje dirbančių įmonių. Ji įsteigta buvo dar 1994 metais. Per savo kelią bendrovė veiklą išplėtė ir tapo jūrų keltų, transporto ir turizmo įmone.

Unity_line_logo.svg.png


Bendrovė aptarnauja šiais maršrutais plaukiančius laivus:

  • Svinouiscis – Ystadas

Keltų operatoriui priklauso septyni laivai. Laivyno struktūra leidžia aptarnauti visus galimus paslaugų gavėjus, t.y. ekspeditorius, keleivių srautą, geležinkelius. Kompanijai priklauso šie keltai:

Polonia – 1995 metais pradėtas eksplotuoti keltas vis dar laikomas vienu moderniausių ir saugiausių laivų Baltijos jūroje.

Skania – nuo 2008 metų plaukia vienu maršrutu Świnoujście – Ystadas. Reguliarūs reisai ir lankstus jų grafikas leidžia keleiviams iš patogiai planuoti kelionės laiką.

Krovininiai keltai Sniadeckis, Kopernikas turi du denius. Jie kompaktiški ir patogūs.

Krovinių ir keleiviniai keltai Grifas, Galilėjus ir Wolinie – idealiai tinkami tiek kroviniams vežti, tiek keleiviams smagiai pramogauti. Laivai turi du denius. Juose yra kazino, parduotuvės, barai ir restoranai, vaikų žaidimo kambariai, sauna ir kitos pramogos.

Šiuo metu statomi dar du keltai, kurie pradės plaukti maršrutais vėliau. Jų dėka keleiviams bus dar patogiau susiplanuoti kelionės laiką.

Didėjantis susidomėjimas Unity Line paslaugomis ir nuolatinė plėtra tiesiogiai paveikė kompaniją ir bendrovę pasiekė naujos investicijos. Šiandien Unity Line yra didžiausia laivybos agentūra, kuri Baltijos jūroje užima daugiau nei 65 proc. krovinių transportavimo rinkos. Bendrovė aptarnauja visų jos traukinių susisiekimą tarp Lenkijos ir Švedijos bei daugiau nei 63 proc. sunkvežimių transporto.

Šiuo metu Unity Line keltai pritraukia apie 340 tūkstančių keleivių per metus ir daugiau nei 250 tūkstančių sunkvežimių vairuotojų. Jais verta pasitikėti. Šie skaičiai kiekvienais metais didėja. Panašu, kad  prieš daugiau nei du dešimtmečius įkurtai bendrovei puikiai sekasi įgyvendinti savo misiją: „Būti geriausiu keltų operatoriumi Baltijos jūroje".