LOADING ...

Unity line keltas - Galileusz

Bendrovės Unity Line keltas Galileusz nuo 2006 metų aptarnauja maršrutą Świnoujście – Treleborgas. Taip jungia Lenkijos ir Švedijos krantus. Šis keltas yra puiki galimybė greitai iš vidurio Europos nuvykti į Skandinaviją ir atvirkščiai. Kelionė juo trunka apie penkias valandas (nurodytas laikas gali keistis. Tad stebėkite keltų tvarkaraštį).


Keltas Galileusz.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Galileusz techninė informacija:

  • Ilgis: 150,38 m
  • Plotis: 23,4 m,
  • Maksimalus greitis: 19 mazgų
  • Grimzlė: 5,90 m,
  • Įgula: 35
  • Keleivių skaičius: 125
  • Kajučių skaičius: 86

Apgyvendinimas

Keltas Galileusz yra kompaktiškas ir patogus. Jame įrengtos 86 kajutės, kuriose patogiai pailsėti vienu metu gali iki 125 keleivių. Kajutėse yra pagrindiniai patogumai ir visi reikalingi baldai. Vienu mygtuko paspaudimu galima iškviesti keleiviams visuomet pagelbėti pasiruošusį personalo narį.

Dėl keltų operatoriaus Unity Line ir laivo dydžio Galileusz nuolat lyginamas su bendrovei priklausančiu Gryf laivu.

Maitinimas

Kruiziniame laive Galileusz veikia baras ir kavinė. Skanūs patiekalai, šilta arbata, kava ir gėrimai, bei užkandžiai yra kiekvienos kelionės atributas. Kavinėje rasite tradicinių patiekalų, o bare pasimėgaukite neįprastais skoniais. Šiame laive baras ir kavinė yra jauki vieta susitikimams su draugais. Linksmai pasišnekučiuoti arba nieko netrukdomam paskaityti spaudą, įdomią literatūrą.

Sukurta atmosfera leidžia nuvyti pilkas mintis ir pasinerti į kelionės malonumus. 

Pramogos

Rodos bendrovės Unity Line laivas Galileusz yra toks jaukus ir nedidelis, o užtat jame yra net kelių rūšių pramogų. Čia rasite mini – kazino. Lošimo automatai ir pergalė sukant ruletę užkaitins azartiško žmogaus kraują.

Laive Galileusz yra net du deniai. Geram orui šildant būtinai pasivaikščiokite jais, pasigrožėkite jūros panorama. Šeimos ir jaunuoliai čia žaidžia smagius komandinius žaidimus. Tai puiki vieta pabūti linksmoje kompanijoje ir gryname ore.

Kita vertus, kelionė apkars jeigu grįžus neturėsime kuo nustebinti namiškių. Todėl kruizinio laivo Galileusz personalas visuomet pasirengęs Jums pagelbėti išsirinkti mielus suvenyrus, kosmetikos gaminius, kvepalus, alkoholinius gėrimus, maistą, žaislus ar kitas prekes iš plataus asortimento. Parduotuvėse žinomiausių prekinių ženklų gaminiai pardavinėjami itin patraukliomis kainomis. Tad nepraleiskite progos įsigyti vertingų daiktų ir sutaupyti.