LOADING ...

Unity line keltas - Gryf

Kompanijos Unity Line laivas Gryf aptarnauti maršrutą Treleborgas – Świnoujścia pradėjo 2005 metais. Tai krovininis ir keleivinis keltas, kuriame yra net du pakrovimo deniai. Todėl jis talpina apie šimtą sunkvežimių. Kelionė juo trunka apie keturias – penkias valandas. Tikslius laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Gryf.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Gryf techninė informacija:

  • Ilgis: 157,9 m
  • Plotis: 24 m
  • Maksimalus greitis: 17 mazgų
  • Grimzlė: 5,90 m,
  • Važiavimo greitis: 16knot
  • Įgula: 34
  • Keleivių skaičius: 180
  • Lovos: 144

Apgyvendinimas

Kelte Gryf 142 keleiviai gali ramiai pailsėti komfortiškose kajutėse. Laive yra vidinės ir išorinės su langu kajutės, skirtos ilsėtis dviejų, trijų ir nemažai keturių asmenų kompanijai.

Bendrovės Unity Line kelte įrengtas jaukus poilsio salonas, kuriame vienu metu gali jaukiai ilsėtis ar skaityti spaudą 58 keleiviai.

Maitinimas

Laive Gryf veikia keli restoranai ir kavinės, baras. Laive yra puikus Nemo baras, kuriame keleiviams siūlomi šalti ir karšti patiekalai. Jame nuolat vyksta akcijos ir specialūs pasiūlymai keleiviams. Todėl čia gėrimai parduodami už itin patrauklią kainą. Baras veikia visą kelionės laiką. Todėl vos įlipę į keltą galite nueiti pasistiprinti ar suradus jaukią vietą pasigrožėti jūros panorama, paskaityti įdomią knygą.

Kavinėje ir bare galite paragauti net kelių rūšių kavos ar arbatos, sulčių, pieno kokteilių, užkandžių, desertų, salotų, sumuštinių.

Pramogos

Bendrovės Unity Line kruizinis laivas Gryf yra vieta, kurioje keleiviai gali patirti daug malonių akimirkų. Čia siūloma visa puokštė pramogų. Viena iš jų – kazino, kuriame stovi net trylika modernūs lošimo aparatai. Juose aukščiausi laimėjimai siekia net 250 tūkst. SEK.

Radus laisvą minutę būtinai apsilankykite saunoje. Pasimėgaukite visa procedūra. Vėliau galite emocijų pasisemti prieš du milžiniškus televizoriaus ekranus. Atvirose erdvėse yra net keli plazminiai televizijos ekranai, kuriuose rodomos sporto varžybos, įdomiausi filmai ir laidos iš visos planetos.

Kelte Gryf galima įsigyti alkoholio, saldumynų, kavos ir kosmetikos palankiausiomis kainomis. Taip pat galima įsigyti Švedijos vinječių. Nuolat vyksta akcijos ir siūlomos patrauklios nuolaidos. Parduotuvėse galima atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis, kuponais ar grynais pinigais (PLN, SEK, DKK, NOK, EUR, USD valiutomis).