LOADING ...

Unity line keltas - Kopernik

Kompanijos Unity Line Kopernik yra modernizuotas geležinkelio ir keleivinis keltas. Jis buvo pastatytas 2008 metais ir skirtas geležinkelio vagonų (iki 6 tūkst. metrų) transportui, nuo 20 iki 50 sunkvežimių ir patogiai 360 – ies keleivių kelionei. Laivas reguliariai keliauja maršrutu Świnoujście – Ystadas ir taip jungia Lenkijos ir Švedijos krantus. Kelionė trunka vos kelias valandas, kurias keleiviai gali ramiai pailsėti ir pasiruošti naujiems įspūdžiams (tikslius atvykimo ir išvykimo laikus būtina stebėti kelto grafike).


Keltas Kopernik.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Kopernik techninė informacija:

  • Ilgis: 160,07 m
  • Plotis: 21,60 m,
  • Maksimalus greitis: 18 mazgų
  • Grimzlė: 5,72 m,
  • Įgula: 39
  • Keleivių skaičius: 360

Apgyvendinimas

Kelte Kopernik yra 50 komfortiškų kajučių, kuriose pailsėti vienu metu gali iki 119 keleivių. Kajutėse dominuoja lėktuvuose populiarus interjeras, t.y. minkšti krėslai, televizorius, visuomet pagelbėti pasirengęs personalas ir kiti patogumai.

Maitinimas

Laive Kopernik veikia puikus baras ir jauki kavinė. Tiek viename, tiek kitame galite ne tik užkąsti ar atsigaivinti įvairiais gėrimais, tačiau ir pasišnekučiuoti su artimaisiais ir linksma kompanija.

Atvirame denyje veikia baras. Esant gražiam orui būtinai išeikite pasivaikščioti ir pasigrožėti jūros vaizdu. Čia esančiame bare galėsite atsigaivinti gėrimais ir pasidžiaugti maloniai šildančiais saulės spinduliais.

Pramogos

Kruiziniame laive Kopernik pramogų yra ir mažam, ir dideliam. Vaikams įrengtas žaidimų kambarys. Čia jų juokas skamba visą dieną.

Keleiviai yra kviečiami į sauną. Kas gali būti geriau po sunkios kelionės ilgų valandų? Nusimesti nuovargį nuo pečių padės ne tik sauna, tačiau ir azartiškasis kazino. Jame galite išlošti apvalią pinigų sumą.

Kelto Kopernik keleiviai kviečiami aplankyti parduotuves. Čia daugiau negu konkurencingomis kainomis rasite didelį gėrimų, suvenyrų, užkandžių, kosmetikos ir kvepalų asortimentą. 

Augintiniai

Keltu Kopernik galima keliauti kartu su savo augintiniu. Tiesa, tokiu atveju teks pirkti specialų bilietą su kajute. Naminiai gyvūnai lieka jo savininko atsakomybei. Augintiniai negali pasirodyti bendrose laivo patalpose, tokiose kaip kavinė, baras, vaikų žaidimų kambarys arba sauna. Kabinų, skirtų keleiviams su augintiniais skaičius yra ribotas. Todėl būtina apie tokį pasirinkimą pranešti dar bilietų rezervacijos metu. Taip pat reikia nepamiršti pasirūpinti gyvūno dokumentais, kurių gali pareikalauti uoste į kurį vykstama.