LOADING ...

Unity line keltas - Polonia

Keltas Polonia yra vienas iš penkių kasdien keliaujančių tarp Ystado ir Świnoujście. Pirmą kartą šis laivas į atvirą jūrą išėjo 1995 metais. Tuomet tai buvo pats prabangiausias ir moderniausias laivas Baltijos jūroje. Kelionė juo trunka apie septynias valandas. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Polonia.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Polonia techninė informacija

  • Ilgis: 169,9 m
  • Plotis: 28 m
  • Maksimalus greitis: 20,2 mazgų
  • GT dydis: 29 875
  • Kabinos: 212
  • Lovos: 618
  • Grimzlė: 6,20 m,
  • Įgula: 82
  • Keleivių skaičius: 918

Apgyvendinimas

Keltas Polonia yra vienas patogiausių laivų Baltijos jūroje. Čia yra 212 kabinų, kuriose gali apsistoti net 618 keleivių.  Visose kajutėse yra kondicionierius, vonia ir kiti patogumai. Taip pat puikiai įrengtose kajutėse yra dideli langai su atviru vaizdu į jūrą.

Kelte keleiviai kviečiami į bendro poilsio zoną, salone. Patogūs krėslai ir rami aplinka leis atgauti jėgas, o kelionės laikas praskries lyg per kelias minutes.

Maitinimas

Laive Polonia kiekvienas ras savo mėgstamiausią patiekalą ir labiausiai patikusią erdvę. „Royal” restorane rasite puikius patiekalus iš visos planetos virtuvių. Keliautojai, kurie pirmenybę teikia pažįstamiems skoniams kviečiami į savitarnos restoraną, o pasigrožėti jūros vaizdu ir pasimėgauti kavos ar arbatos puodeliu – į „Polonia” kavinę.

Kelte veikia net keli barai. Vienuose iš jų kiekvieną savaitgalį girdime muzikos ir šou programas. Juose groja gyva muzika, ant scenos lipa profesionaliausi renginių vedėjai, o keleivių juokas nenutyla iki ryto.

Pramogos

Kelte Polonia yra įrengtos dvi patogios konferencijų salės. Todėl šios kelionės metu laive galite organizuoti unikalią konferenciją, motyvacinę kelionę arba integracinį renginį. Konferencijų salėse yra kondicionieriai, dalyviams gali būti paruošti individualaus dekoravimo kambariai bei suteikiamos papildomos pramogos. Konferencijų salės talpina iki dviejų šimtų keleivių. Konferencijų salėse yra projektorius, belaidis mikrofonas, garsiakalbiai, plazminis televizorius, ekranas, stovas su žymekliu, kanceliarinės prekės.

Kompanijos Unity Line laive Polonia yra parduotuvės. Čia vienoje vietoje yra didelis kosmetikos, saldumynų ir alkoholio pasirinkimas, o dažnos ir nemažos nuolaidos puikiai nuteikia net ekonomiškiausią keleivį. Puikių emocijų ir azarto užtaisą keleiviai gali pasisemti kazino.