LOADING ...

Unity line keltas - Sniadecki

Keltas Sniadecki pirmą savo kelionę nuplaukė 1988 metais. Jis buvo pastatytas keleivių ir krovinių pervežimui į Ystadą. Šiandien laivas reguliariai plaukia maršrutu Świnoujście – Ystadas. Kelionė juo trunka vos kelias valandas (tikslius atvykimo ir išvykimo iš uostų laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje).


Keltas Sniadecki.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Sniadecki techninė informacija

  • Ilgis: 155,1 m
  • Plotis: 21,6 m,
  • Maksimalus greitis: 19 mazgų
  • Grimzlė: 5,10 m,
  • Įgula: 3
  • Miegamųjų vietų skaičius: 57

Apgyvendinimas

Keltų operatoriaus Unity Line laivas Sniadecki turi ribotą vietų skaičių keleiviams. Yra kajutės, kuriose jaukiai ir patogiai gali apsistoti iki 57 keleivių. Jos skirtos keleiviams su automobiliais arba sunkvežimių vairuotojams. Kajutėse yra pagrindiniai reikiami patogumai ir patogios poilsio zonos.

Laive yra trys įgulos nariai.

Maitinimas

Unity Line keltas Sniadecki labai kompaktiškas. Jame yra nedidelė kavinė ir parduotuvėlė. Kavinėje patiekiami užkandžiai, karšti ir šalti patiekalai, gėrimai, kava, arbata, salotos bei desertai, sultys. Jeigu norisi kažko greitai paruošiamo tai galima įsigyti kelto parduotuvėlėje. Čia rasite desertų, alkoholinių gėrimų, greitų užkandžių ir suvenyrų.

Pramogos

Kelionė keltu yra puikiausias laikas pailsėti ir atgauti ramybę. Kelionė jūra atgaivina ir tam nereikia leistis į paros ar kelių savaičių kruizą. Pakanka vos kelių valandų atviroje jūroje.

Keltas Sniadecki turi denius. Čia galite ramiai paskaityti knygą ar įdomų straipsnį. Pasinaudokite galimybe ir palydėkite arba pasitikite saulę į jūrą, pasiklausykite jūros ošimo, pasivaikščiokite bei pasidžiaukite gražiu oru.

Bendrovė Unity Line siūlo išlipus į kitą krantą sudalyvauti ekskursijoje ir pažinti tos vietos kultūrą, aplankyti žinomas ir turistų traukos centrais tapusias vietas.

Pritaikymas prie neįgaliųjų poreikių

Kruizinis laivas Sniadecki yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Kelto praėjimai atitinka standartinio neįgaliųjų vežimėlio išmatavimus. Vis dėlto, apie specialiuosius poreikius reikia pranešti bilietų rezervacijos metu.

Kelionė su augintiniais

Keliauti jūra labai patogu dėl ne tokių griežtų, kaip skrydžiams arba kelionei traukiniu, taikomų apribojimų. Kruizinio laivo Sniadecki keleiviai turi galimybę keliauti drauge su savo augintiniais. Vis dėlto, yra papildomų apribojimų. Todėl apie savo tokį pageidavimą praneškite bilietų rezervacijos metu.