LOADING ...

Viking Line

Viking Line – nauji kruizinių kelionių standartai. Viking Line kompanijos keltai kiekvieną dieną išplaukia iš Talino, Helsinkio, Stokholmo, Turku ir Alandų salų. Modernūs kompanijos Laivai jungia Estiją, Suomiją, Švediją ir Alandų salas, o pati bendrovė yra viena lyderiaujančių keleivių ir krovinių pervežimo įmonių Baltijos jūros regione.

Viking Line Logo.png


Kompanijos Viking Line maršrutai:

  • Helsinkis – Mariehamnas – Stokholmas;
  • Helsinkis – Talinas;
  • Turku – Mariehamnas/Langnas – Stokholmas;
  • Mariehamnas – Kapelskaras;
  • Mariehamnas – Stokholmas.

Bendrovės Viking Line istorija prasidėjo dar 1959 metais. Tų metų pavasarį pirmą kartą automobilių gabenimui skirtas keltas „Viking” pradėjo savo kelionę jūra.

Netrukus trys laivybos kompanijos - Vikinglinjen, Rederi ir SF Line – pradėjo dirbti kartu po bendros rinkodaros ženklu Viking Line. Dramatiški pokyčiai nulėmė, kad veiklą nutraukus dviems iš trijų bendrovių, kompanijos vairą perrėmė SF Line ir iki šiol ji dirba po „Viking Line ABP” ženklu. Naujasis kompanijos kapitonas nesnaudė ir netrukus buvo pradėta orientuotis į keleivių gabenimą. Šiandien, kompanija Viking Line priklauso septyni prabangūs keltai su didelėmis erdvėmis automobilių ir krovinių gabenimui.

Visi keltų operatoriaus laivai turi itin aukštą technologinį lygį. Pavyzdžiui, garso ir šviesos technologijos - kiekvieno laivo salonuose yra nemažiau nei 150 Skaitmeniniai ekranai ir IPTV.

Nepaisant to, kruiziniuose laivuose nuolat organizuojami vaidinimai ir šou programos. Juose yra SPA centrai, baseinai. Keleiviai kviečiami pasimėgauti restoranuose, pailsėti prabangiose kajutėse. Visuose keltuose įrengtos milžiniškos parduotuvių erdvės. Jose galima įsigyti garsiausių prekinių ženklų gaminių, bei jaukių ir buičiai reikalingų prekių.

Visuose kompanijos keltuose įrengtos konferencijų salės. Konferencijų dalyviai gali pasirinkti erdvę, o taip pat naudotis visa reikiama garso ir vaizdo įranga.

Viking Line vertinama dėl lanskčių nuolaidų sistemų, bei specialių pasiūlymų gausos. Ir visa tai daroma dėl keleivių malonios kelionės jūra.

Bendrovė garsėja ne tik kaip naujus standartus kruizams kelianti bendrovė, tačiau ir ta, kurį rūpinasi aplinkos apsauga. Kompanija Viking Line investuoja milžiniškus resursus mažindama aplinkos užterštumą. Tarkim, Viking Grace keltas yra didžiausias pasaulyje laivas, kuriame naudojama tik SGD gamtinės dujos. Jų dėka sieros išmetimo lygis prilyginamas paktiškai nuliui. Apart ekologiško kuro, bendrovės keltai yra aukštos energetinės klasės, restoranų virtuvėse naudojamos specialios sistemos. Jos užtikrina, kad energijos suvartojimo lygis būtų bent 20 proc. mažesnis, negu pasitikint įprastomis sistemomis.

Viking Line sukėlė revoliuciją ir, šiandien, stovime ant naujos kruizams taikomų standartų, eros slenksčio.