LOADING ...

Viking Line keltas - Amorella

Keltas Amorella yra vienas iš dviejų laivų kiekvieną dieną plaukiančių maršrutu Turku – Alandų salos – Stokholmas. Viking Line operatoriaus laivas maršrutą nuplaukia per dešimt valandų. Tikslių grafiką žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Amorella.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Amorella techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1988;
  • Greitis: 5 kn.;
  • Keleiviai: 2,480;
  • Automobiliai: 450.

Apgyvendinimas

Kelte Amorella yra net kelių kategorijų kajutės. Jose rasite atskirą svetainę ir miegamąjį su dvigule lova, sofa lova, TV, telefonu, šaldytuvu, plaukų džiovintuvu. Pusryčiai įskaičiuoti į komplekto (kajutės ir maitinimo) kainą.

Kajutėse yra papildomos lovytės kūdikiams iki 10 kg. Vyresniems vaikams galima pasiūlyti apsauginį barjerą, kuris uždėtas ant suaugusiųjų lovos, apsaugo mažylį.

Maitinimas

Kelte Amorella yra įvairiausiems skoniams subalansuotų restoranų ir maitinimo įstaigų. Juose rasite vegetariškų patiekalų, taip pat valgių be glitimo bei laktozės. Vikingų švediškas stalas – puikiausias pasirinkimas ieškantiems tradicinių skonių.

Ramaus pasisėdėjimo ir skanių desertų ieškantiems rekomenduojamas „Maisto sodas”, bei kavinės.

Patiekalus galima užsisakyti ir pasirinkti iš anksto internetu. Patogiausia tai padaryti bilietų rezervacijos metu.

Pramogos

Laive Amorella siūlomos dienos programos. Jų metu galite sudalyvauti vaidinimuose, mini-prekybos mugėse ir parodose, bei surengti konferenciją.

Kelte Amorella vakarai griausmingai palydimi aplodismentų iš karaokės vakarėlio, bare. Tuo tarpu dienos metu keliautojai skuba pasinaudoti modernia konferencijų sale. Konferencijų salės talpina nuo 10 – ies iki 180 – ies keleivių. Konferencijų salę reikia rezervuoti iš anksto, tačiau galite pasinaudoti visu konferencijų paslaugų paketu. Jį sudaro pietūs, konferencijų salė, konferencijai reikalinga įranga.

Neapmokestinamų prekių parduotuvėje galima įsigyti žinomų prekių ženklų gaminių labai patraukliomis kainomis.

Laive Amorella yra žaidimų organizatorius, kuris yra atsakingas už kruizo programos vaikams organizavimą. Jaunuoliams įrengtos salės su daugybe video žaidimo kambarių. Tuo tarpu mažyliai nuolat stebinami naujais renginiais šeimai. Vasarą renginiai keliasi į atvirą denį.

Laive yra sauna, pirtis ir SPA centras. Todėl vyresni keliautojai gali nusimesti kasdienius rūpesčius ir pasinerti į malonumus.

Kelte yra bankomatas, Wi-fi bevielis interneto ryšys. Galima visur atsiskaityti Švedijos ir Suomijos banko kortelėmis, o taip pat: „Visa”, „Euro-card”, „MasterCard”, „Diners Club” ir „American Express”.