LOADING ...

Viking Line keltas - Mariella

Bendrovės Viking Line keltas Mariella kiekvieną dieną plaukia maršrutu Helsinkis – Mariehamnas – Stokholmas. Mariehamno, Suomijos ir Švedijos krantus jungiantis laivas maršrutą nuplaukia per beveik 17 val. Tikslų laiką žiūrėkite keltų tvarkaraštyje.


Keltas Mariella.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Mariella techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1985;
  • Klasė: IA Super;
  • Greitis: 5 kn.;
  • Keleiviai: 2,500;
  • Automobiliai:

Apgyvendinimas

Kelte Mariella yra net septynių kategorijų kajutės. Galima pasirinkti nebrangią ir patogią kajutę, komforto klasės kajutę, vidines bei išorines kajutes, ir be abejo, prabangius apartamentus.

Laive yra specialios kajutės alergiškiems keleiviams.

Nepaisant pasirinkimo visose kajutėse rasite viską Jūsų maloniam poilsiui. Keleivių patogumui, pasirinkus išorinę kajutes su langu bei atviros jūros vaizdais pro juos į bilieto kainą jau įskaičiuojami pusryčiai. Tereikia restorano personalui parodyti kajutės raktą (Yra papildomų sąlygų).

Maitinimas

Kruizinio laivo Mariella restoranuose kuriami stebuklai. Čia rasite jaukų bufetą su gausiai nukrautu švedišku stalu. Taip pat keleivių teismo laukia patiekalai Grilio restorane.

Puikiausi pusryčiai ir pietūs, bei vakarienė ir jauki aplinka garantuojama „Food Garden” restorane.

„Sea Side Café” laukia keleivių su sumuštinių, užkandžių, salotų ir desertų bei puikios kavos ir arbatos asortimentu.

Taip pat laive yra puikių barų. Juose galima pasimėgauti vyno taure ar alumi, bei kitais gėrimais, kartu dalyvaujant dienos programose ir šou vakarėliuose.

Visus patiekalus galima pasirinkti dar bilietų rezervacijos metu iš internete patalpinto meniu.

Pramogos

Kelte Mariella galima pasirinkti net iš kelių pramogų. Laive yra suomiška pirtis, baseinai, keleiviai kviečiami pasimėgauti bent 30-50 min. trunkančiu kelionės SPA. Jo metu galima atlikti gydymo procedūras, tokias kaip masažai, plaukų atstatomosios kaukės ir k.t.

Kita vertus, kruiziniame laive orientuojamasi į šeimas su mažais vakais. Todėl kelte dirba renginių organizatorius, kuris siūlo įvairias pramogas vaikams. Vaikams yra baseinas su kamuoliais. Vasarą atviras denis virsta pramogų ir atrakcionų mažiesiems vieta. Laive Mariella jaunuoliai kviečiami į PS4 žaidimų kambarį.

Mariella turi dideles ir mažas konferencijų sales. Auditorijos talpina nuo 8-300 asmenų. Konferencijų centre dirba profesionalus personalas. Čia konferencijos dalyviai gali naudotis visa reikalinga garso ir vaizdo įranga, Wi-fi bevieliu interneto ryšiu.