LOADING ...

Viking Line keltas - Rosella

Kompanijos Viking Line keltas Rosella plaukia maršrutu Mariehamnas – Kapelskaras. Kruizinis laivas šiuos krantus jungia ir šiuo maršrutu plaukia į dieną net po keletą kartų. Kelionė juo trunka vos kiek daugiau nei pusantros valandos. Taigi, nesunkiai pasirinksite sau patogiausią kelionės laiką. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus reikia stebėti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Rosella.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Rosella techninė informacija:

  • Pagaminimo metai: 1980;
  • Greitis: 2 kn.;
  • Keleiviai: 1,530;
  • Automobiliai:

Maitinimas

Laivo Rosella atvirame denyje ir viduje yra jaukus restoranas. Jame yra 500 vietų. Tačiau tai ne vienintelis kelto restoranas. Kruizo bistro siūlo tradiciniais švediškais patiekalais gausiai nukrautą stalą.

Kelto kavinėje galite pasirinkti salotų, užkandžių ar sumuštinių. Taip pat pasimėgauti kava ir arbata. Vasarą ir geram orui kviečiant į lauką, galima, atvirame denyje, pasimėgauti skaniais valgiais ir gėrimais. Juolab čia rasite ramią vietą įdomiai knygai ar žurnalui paskaityti.

Šokių restoranas privers trepsėti iki ryto. Čia nuolat atnaujinamos šou programos, vyksta viktorinos, karaokė vakarėliai. Taip pat organizuojami vaidinimai mažiesiems keliautojams.

Patiekalus galima užsisakyti dar prieš kelionę, internetu.

Pramogos

Kruizinis laivas Rosella turi paruošęs staigmenų įvairių pramogų mėgėjams:

  • Kelte įrengta daugiau nei 700 m2 parduotuvių eilė, kuriose prekiaujama muito neapmokestintomis prekėmis. Šio laivo parduotuvėse gausu interjero jaukumui sukurti prekių. Tarkim, žvakės, indai ir kiti namuose reikalingi apyvokos daiktai. Taip pat parduotuvėse yra nemažai populiarių prekių, tokių kaip spauda, knygos, suvenyrai. Čia rasite ir garsių prekinių ženklų kosmetikos, aksesuarų ir parfumerijos gaminių.
  • Keleiviai kviečiami sudalyvauti kelto šou programose ir viktorinose, pašėlti baruose ir šokti šokių restorane iki ryto.
  • Tačiau jeigu norite pabaigti darbo projektus, Jums bus itin aktuali galimybė, pasinaudoti konferencijų sale. Čia galima naudotis visa konferencijai reikalinga įranga, tokia kaip projektorius, garso ir vaizdo įranka, bevielis Wi-fi interneto ryšys, ir net rašikliai su popieriumi. Konferencijų centre dirba visuomet pagelbėti pasiruošęs personalas.
  • Vaikai šauniai praleis laiką vaikų žaidimų kambaryje. Jame jiems nuolat organizuojamos pramogos, spektakliai, parodos. Jie šioje erdvėje labai greitai suranda draugų ir puikiai praleidžia visą kelionės laiką.