LOADING ...

Viking Line keltas - Viking Cinderella

Keltas Viking Cinderella yra žinomas kaip pramogų laivas. Jis plaukia maršrutu Stokholmas -Mariehamnas. Keltas šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną. Per šešias valandas kompanijos Viking Line laivas pasiekia kitą krantą. Tikslų tvarkaraštyje reikia žiūrėti keltų atvykimo ir išvykimo grafike.


Keltas Viking Cinderella.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Viking Cinderella techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1989;
  • Greitis: 21 kn.;
  • Keleiviai: 2560;
  • Automobiliai: 100;
  • Miegamos vietos: 2,500.

Apgyvendinimas

Kelte Viking Cinderella yra trijų kategorijų kajutės (ekonominės, standarto bei komforto klasės) ir apartamentus. Laive laisvai ir jaukiai jausis keleiviai, kurie kovoja su alergija, nes čia yra įrengtos kajutės alergiškiems žmonėms.

Nepriklausomai nuo to, kurios kategorijos kajutę pasirinksite, joje rasite: patogias lovas, telefoną, plaukų džiovintuvą, TV, radiją, šaldytuvą, vonios kambarį.

Kelte Viking Cinderella yra prabangios ir komfortiškos 43–55 m2 kvadratūros kajutės. Jos turi atskirą poilsio ir miego zoną, saloną, mini barą, milžiniškus langus su vaizdu į jūrą. Pasirinkus šios klasės kajutę galite lankytis kelto restorane nemokamai (į kainą įskaičiuotas maitinimas. Žinoma, yra papildomų sąlygų. Apie jas vertėtų pasiteirauti bilietų rezervacijos metu). Kelte įrengtos specialios kajutės keleiviams, kurie turi judėjimo negalią.

Maitinimas

Skanus maistas ir gėrimai yra vienas svarbiausių kruizo patirčių. Kelte Viking Cinderella keleiviai gali rinktis tarp bufeto, Grilio baro, net kelių prabangių restoranų ir kavinių, bei visos aibės barų.

Vegetarams ir žmonėms, kurie netoleruoja laktozės ruošiami specialūs patiekalai be laktozės ir glitimo.

Pramogos

Kelte Viking Cinderella būtinai pasimėgaukite SPA procedūromis. Siūloma visa rusiškos pirties taikymo, kūno šveitimo, atvėsimo ir pasistiprinimo gurmaniškais patiekalais, procedūra. Taip pat keleiviai kviečiami į: kūno stangrinantį masažą, veido procedūras, pėdų masažą ir klasikinį masažą. SPA procedūrų metu galima pasirinkti plaukų atstatomąsias kaukes.

Laivo Viking Cinderella naktinis klubo aparatūra ir salė atnaujinta. Čia, naktį, gyvenimas tiesiog verda. Groja įvairiausių stilių muzika, keleiviai kviečiami žaisti bingo, dalyvauti viktorinose ar dainuoti karaoke.

Taip pat laive Viking Cinderella yra puiki konferencijų salė. Ji talpina nuo 8 – ių iki 210 – ies žmonių. Galima iš anksto rezervuoti maitinimą konferencijos dalyviams. Malonus personalas visuomet pasirengęs pagelbėti. Visgi, reiktų konferencijų salę rezervuoti dar bilietų pirkimo metu.