LOADING ...

Viking Line keltas - Viking Grace

Kompanijos Viking Line novatoriškas keltas Viking Grace kiekvieną dieną plaukia maršrutu

Turku-Mariehamnas/Langnas –Stokholmas. Kelionė šiuo laivu keleiviams garantuoja novatoriškus potyrius dėl unikalios prekių ir paslaugų teikimo koncepcijos. Kelionė juo trunka apie dešimt valandų. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus reikia stebėti keltų terminalo tvarkaraštyje.


Keltas Viking Grace.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Viking Grace techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2013;
  • Greitis: 22 kn.;
  • Keleiviai: 2,800;
  • Kajutės: 2,980.

Apgyvendinimas

Kelte Viking Grace įrengtas aukščiausios kokybės salonas. Visose penktame – devintame deniuose esančiose kajutėse įrengti interatyvūs IPTV. Pajūrio klasės kajutės turi milžiniškus langus su vaizdu į atvirą jūrą. Yra daugiau nei 170 kajučių su dvigulėmis lovomis bei 48 kajutės su dvigule lova ir sofa – lova.

Šeimos su mažasi vaikais jaukiai jausis kajutėse, kurios gali būti sujungtos su miegamuoju (jame yra keturios lovos). Taip pat įrengtos specialios kajutės keleiviams turintiems alergiją arba judėjimo negalią.

Maitinimas

Kelte Viking Grace keleiviai kviečiami į modernų ir laisvu stiliumi įrengtą restoraną. „Frank” restorane tiekiami pietūs, pusryčiai ir vakarienė. Čia keleiviai gali gauti kortelę visų restorano patiekalų registracijai. Didžiausias pasirinkimas apima makaronų, šviežių salotų bei mėsainių patiekalų variacijas. Taip pat prie pietų stalo barmenas parinks vieną gėrimą, iš didelio vynų asortimeno.

Laive Viking Grace apart desertus bei kavą tiekiančių kavinių yra puikus Klasikinės virtuvės restoranas. Jo virtuvė yra lyg subtili Skandinavijos kulinarijos patirties išraiška. Meniu keičiasi pagal sezonus. Virtuvės meistrai savo patiekalams gaminti naudoja tik pačius šviežiausius produktus.

Didžiausias laivo Viking Grace restoranas „Decor”. Jame atmosfera ir apšvietimas keičiamas pagal dienos metą. Restorane patiekiami tradiciniai švediški patiekalai. Čia kava ir kiti gėrimai yra įtraukti į kainą. Ryte restoranas – tai šeimų susibūrimo vieta, vakarą – intymi atmosfera apgaubia restorano aplinką, kuri skirstomas į mažesnes erdves.

Pramogos

Kelte Viking Grace tikrai yra ką veikti. Apart vaikų žaidimų kambarių ir tradicinių pramogų, laive yra SPA centras. Jo VIP kambariai su sauna ir sūkurine vonia, baru, šampanu ir lengvais užkandžiais.

Laive Viking Grace yra didžiausia Baltijos šalyse parduotuvė. Daugiau nei 1600 kvadratinių metrų erdvi patalpa yra suskirstyta į atskiras erdves. Apart kitų garsių prekinių ženklų čia rasite „Victoria Secret” gaminių.

Laive iki 400  keleivių vienu metu gali naudotis konferencijų sale.