LOADING ...

Viking Line keltas - Viking XPRS

Keltas Viking XPRS šešias dienas per savaitę (išskyrus sekmadienį) plaukia maršrutu Talinas – Helsinkis. Kompanijos Viking Line laivas jungia Estijos ir Suomijos krantus, o kelionė trunka vos pusantros valandos. Kaip keltų operatorius įvardija, tai kruizinis laivas, kuriame sujungiamas komfortas, patikimas ir malonus personalas bei jauki aplinka į neišskiriamą ir patikimą kombinaciją.


Keltas Viking XPRS.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Viking XPRS techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2008;
  • Greitis: 25 kn.;
  • Keleiviai: 2,500;
  • Automobiliai: 230;
  • Kajutės: 238.

Apgyvendinimas

Kelte Viking XPRS yra 238 kajutės. Iš viso jose yra 736 miegamosios vietos. Tad pasirinkti tikrai yra iš ko. Laivo kajutės skirstomos pagal skirtingas kategorijas.

Keleiviai gali pasirinkti ne tik įvairiausių kainų, tačiau ir patogumų kajutes. Laive Viking XPRS yra itin prabangių kajučių kategorija. Kajutėse gali apsigyventi iki keturių keleivių.

Maitinimas

Jūs ir Jūsų šeima bei draugai gali smagiai praleisti laiką ir pasimėgauti panoraminiu jūros vaizdu, bei skaniais patiekalais kelto Viking XPRS restoranuose ir baruose.

Didžiausias jūros gėrybių ir salotų asortimentas yra bufete. Švediško stalo tipo restorane rasite Jūsų mėgstamų skanėstų, bei tradicinių patiekalų.

Laivo restoranuose organizuojamos pramogos šeimoms su mažais vakais. Taip pat „Red Rose” restorane įrengtas vaikų žaidimų kambarys. Tuo tarpu „Wine & Dine” restorane patiekiami patiekalai ir didelis įvairių vyno rūšių pasirinkimas patiks skirtingų skonių mėgėjams.

Koks būtų kruizas be šilto ir tradicinio baro? „King’s inn” bare organizuojami karaoke vakarai ir viktorinos bei įvairios šou programos.

Šokių paviljonas veikia visą parą. Čia groja gyva muzika, o keleiviai gali pasimėgauti įvairiais muzikos ritmais, bei skaniais kokteiliais.

Pramogos

Kelto Viking XPRS keleiviams tikrai verta pasiduoti pagundai parduotuvėse. Čia rasite aukštosios mados dizainerių kūrinių. Malonus personalas padės pasirinkti avalynę, drabužius, rankinę ar aksesuarus, bei kosmetiką. Parduotuvėse rasite delikatesų, kvepalų, žaislų ir kitų svarbių prekių.

Tuo tarpu kelto konferencijų centras yra puikus būdas derinti kelionę ir darbą. Konferencijų salėse rasite visą modernią įrangą bei bevielį Wi-fi interneto ryšį. Konferencijas galima organizuoti didesnėse arba mažesnėse patalpose, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.