LOADING ...

Wight Link

Wight Link (lietuviškai šios kompanijos pavadinimas skamba Vaito sala), yra pagrindinė susisiekimo galimybė tarp Vaito salos ir žemyno. Jei žemyno gyventojai į bet kurį kitą miestą, esantį žemyninėje dalyje gali nuvykti nuosavu automobiliu ar autobusu, tai situacija, kuomet kalbame apie  nuvykimą į salas, keičiasi iš esmės – salą, kurią iš visų pusių supa vanduo, pasiekti yra gerokai sunkiau. Vis dėlto, tuo atveju, kai reisus vykdo keltai, situacija vėl keičiasi – nuvykti į salą galite greitai, saugiai bei patogiai, o taip pat turite galimybę leisti turiningai laiką. Taigi, būtent Isle of Wight kompanijos teikiamų paslaugų dėka jūs turite puikią galimybę kokybiškai nuvykti į salą, nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų kelionės tikslas – išvysti ten gyvenančius draugus ar pasimėgauti nuostabiu gamtos prieglobsčiu. Per metus šios kompanijos paslaugomis pasinaudoja daugiau nei 4,6 milijono gyventojų.

wightlink logo.jpg


Populiariausios keltų linijos:

  • Portsmutas – Fišburnas
  • Limingtonas – Jarmutas
  • Portsmutas – Raidas

Tačiau tai dar ne viskas – ši kompanija  ne tik patenkina svarbiausius keliautojų lūkesčius, t.y., užtikrina, kad turėtumėte galimybę keliauti greitai, saugiai, patogiai ir turiningai,  bet ir yra socialiai atsakinga kompanija: pasirodo, dalis lėšų, kurios yra gaunamos už įsigytus bilietus, yra skiriama sveikatingumo bei sporto projektams įgyvendinti. Taigi, galime daryti išvadą, kad šios kompanijos dėka galime mėgautis ne tik puikiomis kelionėmis, bet ir sveikesniu bei kokybiškesniu gyvenimu.

Įmonė investuoja dideles pinigų sumas į paslaugų kokybės tobulinimą bei aptarnavimo lygio kėlimą. Tačiau ir tai dar ne viskas – investuojama yra ir į transport priemones, kuriomis keliauja šios kompanijos keleiviai: jau nuo 2018 metų turistai gales keliauti ypač moderniu keltu, kuris talpins  daugiau nei 1000 keleivių ir 178 automobilius.

Įmonė, suprasdama, kad internetas yra ypač svarbus šių dienų kelionių planavimo įrankis, savo internetinėje svetainėje pateikia ne tik visa svarbią informaciją apie save, kaip kompaniją, bet ir daug papildomos informacijos: pavyzdžiui, Vaito salos viešbučių aprašymus, pristato lankytinas vietas, o taip pat  teikia daug puikių patarimų, kurie padės sudėlioti labiausiai jums tinkantį maršrutą.