LOADING ...

Wight Link keltas - St Cecilia

Šios kompanijos keleiviai yra plukdomi net 6 transporto priemonėmis. Viena iš jų keltas St Cecilia. Vienu metu šiuo keltu gali plaukti 771 keleivis ir 148 automobiliai. Šiuo keltu yra plukdomi tie keleiviai, kurie pasirenka maršrutą Portsmutas – Fišburnas.


Keltas St Cecilia.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1987
  • Ilgis: 77, 05 m
  • Plotis: 17, 2 m
  • Greitis: 12, 5 mazgo

Apgyvendinimas

Kadangi kelionės, kurios vykdomos šiuo maršrutu, yra labai trumpos (nesiekia net nei valandos), šis keltas neturi galimybių apgyvendinti keleivių. Tai – savaime suprantama, nes kai kelionė trunka vos vieną valandą, šios galimybės tiesiog neprireikia. Būtent todėl, vietoje kompaktiškų kajučių, šio kelto keleiviai randa jaukias laukimo sales, kurios, tampa puikiu prieglobsčiu visiems tiems, kurie kelionės metu nori paskaityti knygą, laikraštį, o galbūt spręsti kryžiažodį.

Maitinimas

Kai kelionė nesiekia nei valandos, įrengti restoraną, siūlantį išsirinkti vieną iš daugybės karštų patiekalų, būtų mažų mažiausiai neekonomiška. Būtent dėl šios priežasties, yra pasirinktas kitas sprendimas – kelte veikia jauki ir nedidelė kavinukė, kurioje jūsų bei jūsų šeimos nariai ar draugai ras karštų bei gaivių gėrimų, mineralinio vandens, lengvų užkandžių. Tiesa, reikia pastebėti ir tai, kad  plaukiant keltu net paprasta kava įgauna visai kitą skonį – tereikia kavą gerti ne kavinėje, o išsinešti į denį ir mėgautis ja stebint puikius ir nepakartojamus vaizdus, kuriuos sukūrė gamta.

Pramogos

Kai kelionė trunka mažiau kaip valandą, užsiimti tam tikromis laisvalaikio veiklomis, tokios, kaip SPA procedūros, žaidimai vaikų žaidimų kambaryje ar ilgas pasisėdėjimas bare su draugais, yra tiesiog neįmanoma dėl laiko stokos. Būtent dėl šios priežasties šiame kelte ir nerasite išvardintų pramogų, tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad šis keltas apskritai neturi ko pasiūlyti – čia visada skamba puiki muzika, o ekranuose nuolat sukasi nuotaikingi filmukai. Taigi, belieka tik įsigyti puodelį kavos ir mėgautis puikia muzika. Na, o tiems, kurie nori individualių pramogų, belieka tik pridurti, kad šis laikas yra tas laikas, kurį kuo puikiausiai galite išnaudoti knygos, žurnalo ar laikraščio skaitymui.