LOADING ...

Wight Link keltas - St Faith

Tai – dar viena iš 6 transporto priemonių, kurios priklauso šiai kompanija. Keltu St Faith, taip pat yra plukdomi maršruto Portsmutas – Fišburnas reiso dalyviai. Šis keltas savo išvaizda bei techniniais parametrais yra ypač panašus į kitą šios kompanijos – St Cecilia keltą. Šiuo keltu vienu metu gali plaukti 722 keleiviai ir 142 automobiliai.


Keltas St Faith.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 1990
  • Ilgis: 77, 05 m
  • Plotis: 17,2 m
  • Greitis: 12, 5 mazgų

Apgyvendinimas

Kadangi maršrutas iš Portsmuto į Fišburną yra labai nedidelės trukmės (trunka mažiau nei valandą), šiame kelte nerasite viešbučio kambarius primenančių kajučių, tačiau tikrai turėsite galimybę patogiai įsitaisyti jaukiose laukimo salėse,  iš kurių atsiveria puikūs jūros vaizdai. Tiesa, jais mėgautis sėdint laukimo salėje yra verta tik tuo atveju, jei lauke ypač vėsu, tuo tarpu, jei lauke yra puikus oras, tikrai verta kelionės laiką praleisti lauke  - turėsite puikią galimybę  pasimėgauti puikiu oru, saulės spinduliais, o jūra iš čia matysis kur kas geriau, nei pro laukimo salėje esantį langą.

Maitinimas

Kadangi kelionės trukmė yra labai trumpa, pats išmintingiausias variantas  buvo šiame kelte įrengti nedidelę kavinukę, kurioje keliautojai galėtų įsigyti puikių gėrimų ar lengvų užkandžių. Tai yra ypač aktualu šeimoms, kurios keliauja su mažais vaikais – mažiesiems keliautojams juk būtina pasistiprinti bet kokios kelionės metu. Taigi, tai padaryti turėsite puikią progą šioje kavinėje. Na, o, jei norite, kad įprasta kava ar sumuštiniai įgautų visai kitokį skonį, jais užkandžiaukite lauke – juk ne veltui yra sakoma, kad lauke valgomas maistas yra gerokai gardesnis.

Pramogos

Dėl trumpos kelionės trukmės keliautojai  neturi galimybės rinktis įmantrių  ar nekasdieniškų pramogų, tačiau kelionės laiką puikiai galima išnaudoti knygos skaitymui, spaudos apžvalgai, o galbūt  - pasidaryti išskirtinių kelionės nuotraukų, kurias bus galima išsiųsti namuose laukiantiems artimiesiems ar draugams. Tiesa, dėmesį verta atkreipti ir į dar vieną labai svarbią pastabą – keltu galite keliauti ne tik jūs ar jūsų automobiliai, bet ir jūsų mylimi augintiniai. Belieka tik pridurti, kad tai ne tik yra puiki galimybė išvengti išsiskyrimo su tais, kuriuos mylite, bet ir užtikrina, kad išvengsite papildomų rūpesčių.