LOADING ...

Wight Link keltas - Wight light

Wight light – štai tokiu žavingu vardu yra pavadintas dar vienas šiai kompanijai priklausantis keltas, kuris, jau ne vienerius metus gabena šios kompanijos keleivius. Nors nepatiekiami tikslūs duomenys, kuomet šis keltas buvo pastatytas, ši kompanija jį naudoja tik nuo 2009 metų. Palyginus su kitomis šios rūšies vandens transporto priemonėmis, šis keltas nėra didelis. Vienu metu šiuo keltu gali plaukti 360 keleivių ir 65 automobiliai. Šiuo keltu yra gabenami tie keleiviai, kurie pasirenka  maršrutą Jarmutas – Lymingtonas, o kelionė šiuo keltu netruks nei valandos.


Keltas Wight light.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Ilgis: 62, 4 m
  • Plotis: 16, 1 m
  • Greitis: 11 mazgų

Apgyvendinimas

Kelionė iš Jarmuto į Lygmintoną trunka labai nedaug (mažiau nei vieną valandą), todėl keliautojams nekyla būtinybė apsigyventi kajutėse ir turėti privatų poilsį – visą kelionė laiką yra patogu praleisti jaukiai įrengtose laukimo salėse. Jos yra puiki erdvė knygų skaitymui, žurnalų peržiūrai ar ramiam pašnekesiui  prie kavos puodelio. Tiesa, laukimo salės, tikrai nėra vienintelė erdvė, kurioje galite leisti kelionės laiką – jei tik leidžia oro sąlygos, nepraleiskite puikios pakvėpuoti grynu oru denyje. Juk ne veltui teigiama, kad jūros aromatas yra pats gaiviausias.

Maitinimas

Tai, kad kelionės trukmė nėra ilga, tikrai dar nereiškia, jog jos metu nenorėsite savęs palepinti puodeliu mėgstamo karšto gėrimo, buteliuku gaivių sulčių ar lengvų užkandžių. Visa tai įsigyti galėsite kelte veikiančioje kavinėje. Beje, užkandžiai ir gėrimai gali būti ir išsinešami, todėl tai reiškia, kad turite puiki galimybę jais mėgautis ne tik kavinės patalpoje, o ją iškeisti į denį, iš kurio atsiveria puikūs jūros vaizdai.

Pramogos

Kelionės, kurios trukmė nesiekia net vienos valandos, būtų sunku patirti kokių nors įspūdingų pramogų (būtent dėl šios priežasties šiame kelte jų ir nėra), tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad plaukdami šia transporto priemone jūs nepatirsite jokių  malonių įspūdžių – priešingai, jų plaukiant šiuo keltu, tikrai netrūks. Šiame kelte ne tik nuolat skamba maloni muzika bei rodomi nuotaikingi video įrašai, bet ir  egzistuoja puiki galimybė skirti laiką pasivaikščiojimui denyje. Ties,a kartu keliauti gali ir jūsų naminiai gyvūnai.