LOADING ...

Wight Link keltas - Wight Ryder I

Šiai kompanijai priklauso net 6 vandens transporto priemonės: 4 keltai ir  2 katamaranai. Viena siš jų yra Wight Ryder I. Šiuo katamaranu keliauja tie keleiviai, kurie vyksta maršutu Portsmutas – Raidas. Na, o kelionė šiuo katamaranu nustebins ne tik savo patogumu, saugumu, bet ir svarbiausia – ypač trumpa trukme: keliaudami užtruksite tik 22 minutes.  Atstumas nuo Portsmuto yra labai nedidelis, o puikios techninės katamarano savybės leidžia išvystyti  nemažą greitį. Taigi, būtent šie veiksniai ir lemia tai, kad kelionės tikslui pasiekti reikės tik šiek tiek daugiau nei 20 minučių.  Vos prieš 7-erius metus pastatyta transporto priemonė yra viena naujausių šios kompanijos transporto priemonių. 260 keleivių – būtent tiek žmonių vienu metu gali plaukti šia transporto priemone.

 


wight ryder 1.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2009
  • Ilgis: 41 m
  • Plotis: 12 m
  • Greitis: 26, 7 mazgo

Apgyvendinimas

Kelionės, kuri trunka vos 22 minutes, metu apgyvendinimas yra tikrai nereikalingas, tad vietoje kajučių jūsų lauks laukimo salės. Šiose patogiai įsitaisyti galės tiek patys mažiausi, tiek patys vyriausi šios kelionės dalyviai.

Maitinimas

Kavos, arbatos, o galbūt stiklinę gaivių, sulčių? Bet kuris iš šių gėrimų ne tik maloniai pakutens gomurį, bet ir taps tinkamiausiu kelionės palydovu – juk mėgaujantis puikiai kava grožėtis maloniais jūros vaizdais yra nepalyginamai maloniau. Beje, jei turite kasdienį ritualą pasimėgautu kuriuo nors iš šių gėrimų, tačiau to nepsėjote padaryti prieš išvykimą, palaukiant katamaranu tam yra idealiai tinkantis metas.

Pramogos

Išvykus į tokį trumpą reisą, galvoti apie pramogas nėra kada – vos tik  baigiste mėgautis kava ar sultimis, pastebėsite, jog kelionės tikslas jau yra pasiektas. Vis dėlto, į kelionė tikrai verta su savimi pasiimti jei jau ne knygą, kurią šiuo metu skaitote, tai bent jau žurnalą ar kryžiažodžių knygelę- jie tikrai pravers šios kelionės metu. Na, o jei tik leidžia oro sąlygos, reikėtų nepraleisti progos or pakvėpuoti grynu oru – gryno oro gūsiai atšviežins mintis, o svarbiausia – būtent būdami lauke geriausiai  matysite nuostabius kelionės vaizdus.  Beje, nepraleiskite unikalios galimybės juos įamžinti – plaukiant būtent tokia transporto priemone  paprasta paruošti ne vieną puikią nuotrauką.