LOADING ...

Wight Link keltas - Wight Ryder II

Pats metas pristatyti jau 6 šios kompanijos transporto priemonę ir antrąjį katamaraną. Tai – Wight Ryder II. Svarbu pasakyti, kad ši  vandens transporto priemonė savo išvaizda bei techninėmis savybėmis niekuo nesiskiria nuo ką tik aprašyto pirmojo katamarano – Wight Ryder II, tad jei ne pavadinimas, keliautojams būtų sunku atskirti, kuriuo katamaranu yra keliaujama. Nesiskiria ir maršrutas, kuriuo plaukia ši vandens transporto priemonė – jis plaukia maršrutu Portsmutas – Raidas ir atgal. Taigi, įvertinus tai, kad atstumas yra ypač nedidelis, o techninės savybės- puikios, belieka tik paskelbti puikią žinią – kelionė šiuo maršrutu trunka labai nedaug -  vos 22 minutes. Taigi, jei esat ypač trumpų kelionių mėgėjai, galite būti tikri, kad šis variantas idealiai jums tiks. Ši vandens transporto priemonė keleivius plukdo  jau nuo 2009 metų. Nedidelis ir jaukus vienu metu šis katamaranas sutalpina 260 žmonių.


keltas wight ryder II.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2009
    Ilgis: 41 m
  • Plotis: 12 m
  • Greitis: 26, 7 mazgo

Apgyvendinimas

Tai, jog kelionė trunka tik šiek tiek daugiau nei 20 minučių, leidžia išvengti būtinybės  kelte įrengti kajutes – esant tokiai trumpai kelionei, apgyvendinimas yra tiesiog nereikalingos. Vis dėlto,  labai svarbu užtikrinti, kad keleiviai turėtų galimybę patogiai sėdėti visos kelionės metu ar bent dalį jos praleisti sėdėdami. Būtent todėl yra įrengtos jaukios laukimo salės, kuriose puikiai  jausis visi keliautojai. Taigi, pats metas užsukti į laukimo salę – patogus poilsis yra garantuotas.

Maitinimas

Kai kelionė trunka tik 22 minutes,  maitinimas taip pat tampa nebūtinu, tačiau  šalti ir karštieji gėrimai yra reikalingi visais atvejais. Net ir 22 minutes trunkanti kelionė katamaranu, taip pat yra ne išimtis. Taigi, šio reiso dalyviai turi puikią galimybę įsigyti kavos, arbatos, sulčių, vandens ar limonado.

Pramogos

Kai kelionė  netrunka net pusvalandžio, galvoti apie pramogas tiesiog nėra kada. Vis dėlto, būtina pabrė-ti, kad tai dar tikrai nereiškia, jog šio katamarano dalyviai neturės galimybės užsiimti jokia veikla  - jos tikrai netrūks: pradedant knygos skaitymu ir užbaigiant muzikos klausymusi,  pradedant pasivaikščiojimu ir užbaigiant ramiu kavos pasimėgavimu žvelgiant į jūros tolius.