LOADING ...

Wight Link keltas - Wight Sky

Pats metas susipažinti ir su dar vienu, šiai kompanijai  priklausančiu keltu. Tai – Wight Sky. Šiuo keltu keliauja tie, kurie renkasi maršrutą Portsmutas – Jarmutas. Šio kelto istorija prasidėjo dar  2008 metais – būtent tuomet jis buvo pastatytas ( o užsakymas jį pagaminti buvo pateiktas dar 2007 metais). Šios kompanijos keleivius Wight Sjy keltas plukdo jau nuo 2009 metų. Tai – palyginti su kitais, nedidelis keltas, kadangi juo vienu metu gali plaukti 360 keleivių ir 65 automobiliai. Keltas suprojektuotas taip, kad bet kokio amžiaus keliautojai jaustų saugiai.


Keltas Wight Sky.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2008
  • Ilgis: 62, 4 m
  • Plotis: 16, 1 m
  • Greitis: 11 mazgų

Apgyvendinimas

Drąsiai galima teigti, kad ši keltas turi viską, ko reikia, kad kelionės metu jaustumėtės patogiai bei saugiai. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad ši kelionė trunka mažiau nei vieną valandą, todėl apgyvendinimo sprendimams nėra skiriama daug dėmesio – dėl šios priežasties jaukias, kambarius primenančias kajutes keičia jaukios laukimo salės. Šiose salėse turėsite galimybė ramiai perskaityti ne vieną dešimtį knygos puslapių, o galbūt – peržvelgti ką tik įsigytą žurnalą.

Maitinimas

Visai nesvarbu, kokia kelionė – ilga ar trumpa laukia jūsų, aromatinga kava ir kvapnūs, traškūs sumuštiniai neretai tampa geriausiais palydovais. Ir vieno, ir kito, tikrai turėsite galmybę įsigyti kelte veikiančioje kavinėje. Galimybė lengvai užkąsti yra ypač aktuali tiems, kurie keliauja su mažamečiais ar neturėjo laiko pavalgyti prieš išvykdami.

Pramogos

Pats metas pakalbėti ir apie pramogas – tiesa, plaukiant šiuo keltu jų nebus daug ir visa tai todėl, kad kelionė tęsiasi labai trumpai, vos kelias dešimtis minučių. Taigi, plaukdami šiuo keltu turėsite galimybę pasiklausyti smagios muzikos ar pasivaikščioti deniu. Na, o tuo atveju, jei su savimi turite ir išmaniųjų įrenginių, tokiu atveju jūsų pramogų pasirinkimas gerokai prasiplečia:  galite žiūrėti filmus, žaisti, skaityti knygas ar  naršyti internete. Negalime nepaminėti ir dar vienos labai svarbios detalės, kuri jūsų kelionę gali pakeisti iš esmės  - pasirodo, šiuo keltu jūs galite keliauti su savo mylimais augintiniais. Esant tokiai galimybei, išvengiama daugybės papildomų rūpesčių, o svarbiausia – liūdnas emocijas teikiančio išsiskyrimo.