Apie "Keltų bilietai" projektą

Kodėl rinktis mus?

Keltu-bilietai.lt yra vienas aktyviausiai į rinkos lyderius besiveržiančių keltų bilietų pardavėjų Lietuvoje ir  Europoje. Mūsų nedidelė, tačiau darni ir ambicinga komanda puikiai supranta keliaujančių poreikius ir siekia juos patenkinti.

Tarptautinė kompanija

Mūsų komanda darbuojasi Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje. Kiekvienai šaliai skirtas atskiras interneto projektas, tad jei kada užsukote į  keltu-bilietai.lt, pramjubiletes.lv, laevapiletid24.ee, paromy.by ir paromy24.ru, tuomet žinokite, jog tai taip pat mūsų kompanijos kūriniai. Vis labiau populiarėjant keltų maršrutams, mūsų kompanija plečiasi ir šiuo metu planuoja startuoti su patogia keltų bilietų įsigijimo sistema ir kitose šalyse: Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Graikijoje. Kiek vėliau planuojama startuoti ir Airijoje bei Didžiojoje Britanijoje.

Stipri techninė komanda

Mūsų komandą sudaro įvairūs specialistai, tačiau bilietų pirkimas internetu bei tiksli paieškos sistema neegzistuotų be patyrusių programuotojų indėlio. Džiaugiamės savo komandoje turėdami atsidavusius savo srities specialistus, mūsų tvirtą techninį užnugarį, kurie užtikrina sklandų interneto svetainės darbą bei, svarbiausia, padeda sukurti malonią apsipirkimo patirtį.

Konsultacijos ir užsakymai telefonu

Jei dvejojate prieš spaudžiant mygtuką „Pirkti bilietą“, kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie atsakys į visus kylančius klausimus, išsklaidys abejones bei priims užsakymą telefonu. Su konsultantais galima susisiekti jums patogiu būdu: telefonu, Skype, Facebook ar tinklalapio pokalbio žinutėmis.

Visa reikiama informacija

Suprantame, jog keliaujantiems svarbu ne tik įsigyti kelto bilietą iš taško A į tašką B, tačiau ir žinoti, kaip nusigauti iki kelto, kokios paslaugos teikiamos keltuose ar uostų terminaluose, kokios yra taisyklės bei sąlygos ar kaip galima atšaukti kelto bilietą. Todėl pasirūpinome, jog tinklalapyje rastumėte visą reikiamą informaciją apie keltus, patogumus kajutėse, uostų terminalus bei kitas svarbias smulkmenas. Taigi įsigijus bilietą nereikės papildomai  skirti laiko informacijos paieškai.

Saugus atsiskaitymas

Interneto svetainėje naudojami sprendimai, užtikrinantys, jog pirkimas būtų ne tik patogus, tačiau ir saugus. Atsiskaityti galima elektronine bankininkyste arba banko pavedimu.

Specialūs pasiūlymai

Bendradarbiaujame su didžiausiomis keltų kompanijomis, tad operatyviai informuojame savo klientus apie visas galimas akcijas, specialius pasiūlymus ir nuolaidas. Nepraleisti specialiųjų pasiūlymų padės mūsų tinklalapio naujienlaiškiai – užsisakykite jau dabar.