LOADING ...

Keltai į Heishemą

Heishemas – nedidelis, tačiau labai romantiškas Anglijos miestelis. Šiame miestelyje ypač gaus senovinių, iš akmens statytų statinių, maža to, netrūksta augmenijos: sodriai žalios spalvos krūmų bei ryškiaspalvių gėlių. Būtent visi šie augalai kartu su  senoviniais iš akmeniniais statiniais sukuria ypač jaukų bei romantika dvelkiantį vaizdą, kuris džiugina ne tik į Heishemą atvykstančių, bet ir vietinių akis. Miestelio teritorijoje  gausu ir puikių parkų, kurie idealiai pasivaikščiojimams, sportui ar tiesiog tuo atveju, jei norite gražios nuotraukos. Verta aplankyti ir šiame miestelyje esantį paplūdimį – atšilus orams, į jį patraukia šimtai vietinių bei turistų. Miestelio centre gausu prekybos centrų, viešbučių,  maitinimo įstaigų.

Tačiau negalima nepaminėti ir dar vieno svarbaus fakto: Heisheme yra uostas, iš kurio yra vykdomi reisai įvairiomis kryptimis. Viena iš jų yra Meno sala – į iš jos vykdomi reisai į Heishemą.


Keltai į Heishemą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Heishemą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Heishemą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į  Heishemą

Būtent iš Meno salos yra vykdomi reisai į Heishemą. Belieka tik pridurti, kad tokią kelionę yra būtina suplanuoti iš anksto.

Keltas į Heishemą - viena patogiausių krypčių

Netrūksta argumentų, dėl kurių galima tvirtinti, kad keltai į Heishemą yra ypač patogus pasirinkimas. Taigi, jei vis dar dvejojate, ar tikrai verta rinktis keltą į Heishemą, belieka tik susipažinti su šiais argumentais ir tikrai priimsite teigiamą sprendimą:

  • galite net neabejoti – kelionė bus tikrai patogi, kadangi plauksite vienu iš dviejų puikiai įvertintų kompanijos Isle of Man Steam Packet Company keltu. Šiuose keltuose garantuotas ne tik malonus bei kokybiškas poilsis, bet ir smagios pramogos;
  • tiems, kurie net kelionių metu negali atsitraukti nuo darbo reikalų, taip pat yra puiki išeitis – kadangi keltuose veikia internetas, tikrai turėsite progą ne tik pasitikrinti darbo elektroninį paštą ar pasiruošti pokalbiui;
  • jei esate kolektyvas, kuris šiuo keltu vyksta tam, kad aplankytų parodą ar sudalyvautų konferencijoje, verta žinoti, kad šių kompanijų keltuose yra specialios salės, kuriose galėsite surengti kolektyvo susibūrimą, išklausyti jūsų laukiančios parodos pristatymą ar pasiruošti konferencijai;
  • keliones į šį miestą planuokite bet kuriuo sau patogiu metu.