LOADING ...

Keltai į Klaipėdą

Trečias pagal dydį Lietuvos miestas Klaipėda yra tarsi skoningas naujo ir seno derinys. Buvusi Prūsijos sostinė, vadinta Memeliu, iki šių dienų išlaikė ypatingą vokiško stiliaus architektūrą, kurios pavyzdžių gausu ne tik pačiame senamiestyje, tačiau ir visame mieste. Akmenimis grįstos senamiesčio gatvės nukelia mintis šimtmečiais atgal, kai tais keliukais dar riedėjo prabangios karietos. Tuo pačiu į miesto architektūrą ir gyvenimą įsiliejo ir nauja, subtili, šiuolaikinė architektūra, o horizonte ryškėja svarbaus Lietuvai uosto vaizdas ir, žinoma, banguojanti Baltijos jūra. Klaipėda yra vienintelis Lietuvos uostas, tad jo svarba neginčijama. Pats uostas išsiskiria tuo, kad yra neužšąlantis, tad dirba ištisus metus, be sustojimų. Klaipėda yra svarbus jūrų transporto mazgas, čia nuolat atkeliauja „Titaniko“ dydžio kruiziniai laivai, reguliariai plaukia krovininiai bei keleiviniai keltai, jungiantys Lietuvą su visu pasauliu.

Plaukiantys keltu į Klaipėdą, būtinai turi ne tik apsilankyti pajūrio pažiboje – Kuršių Nerijoje, tačiau ir skirti laiko lengvam pasivaikščiojimui po Klaipėdos senamiestį – jis to vertas!


Keltai į Klaipėdą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Klaipėdą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Klaipėdą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Klaipėdą

Į Klaipėdą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Kylio, Vokietijoje, ir iš Karlshamno, Švedijoje.  Abiejų keltų maršrutų operatorius yra kompanija DFDS Seaways.

Kylis – Klaipėda maršrutu plaukia modernūs keltai Athena Seaways ir Regina Seaways. Keltai plaukia 7 kartus per savaitę į abi puses, plaukiama naktį, o kelionė trunka apie 19 valandų.

Maršrutu Karlshamnas – Klaipėda keltai plaukia 9 kartus per savaitę, dažniausiai plaukiama naktį, o kelionė trunka 12 valandų. Maršrutą aptarnauja trys šiuolaikiški kompanijos DFDS Seaways keltai Optima Seaways, Victoria Seaways ir Patria Seaways.

Kodėl rinktis keltą į Lietuvą?

  • Lietuva – Europos centras. Atvykus keltu iš Skandinavijos ar Šiaurės Vokietijos patogu pasiekti tiek Rytų, tiek Vakarų Europą.
  • Turistaujantiems Lietuva yra nuostabi atradimų šalis. Čia aktyviu pailsiu mėgausis tiek natūralios gamtos mylėtojai, tiek besidomintys istorija ar tiesiog norintys ramiai pasivaikščioti didmiesčių senamiesčio gatvelėmis. Nesvarbu į kurį miestą patrauktumėte atvyke keltu į Klaipėdą, tikrai nenusivilsite.
  • Kelionė keltu padeda sutrumpinti atstumus keliaujant į kitą jūros krantą. Keltai dažniausiai plaukia naktimis, tad galima pailsėti kelte, o ryte tęsti kelionę automobiliu norima kryptimi.