LOADING ...

Keltai į Santanderą

Santanderis  yra vienas iš Ispanijos miestų. Ne paslaptis, kad Ispanija yra viena iš tų šalių, kuri sulaukia ypač didelio turistų. Nemenko kiekio turistų sulaukia kone kiekvienas Ispanijos miestas, tuo tarpu Santander yra taip  pat ne  išimtis.

Kalbant apie šį Ispanijos miestą, verta pabrėžti, kad jis yra svarbus įvairiais aspektais. Vienas iš jų yra puikiai išvystytos pramonės. Santander yra puikiai išvystytos šios pramonės: metalurgijos, mašinų, tekstilės, maisto. Belieka tik pridurti, kad puikiai išvystytos pramonės  suvaidina ypač svarbų vaidmenį: neša didelį pelną miestui, be to, yra sukurta daug darbo vietų. Tačiau puikiai išvystytos net kelių rūšių pramonės yra tikrai ne vienintelis aspektas, kuriuo svarbus šis miestas: Santander pasižymi puikiomis klimato sąlygos. Būtent dėl jų atvyksta daug turistų. Iš turizmo yra uždirbami taippat nemenki pinigai. Miestas svarbus yra švietimo atžvilgiu – jame universitetas, kuriame studijuoja šimtai studentų iš įvairių pasaulio šalių. Šis miestas svarbus ir visiems futbolo gerbėjams- čia ypač vertinamas šis sporto žaidimas, maža to, veikia futbolo klubas, dažnai vyksta varžybos.


Keltai į Santanderą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Santanderą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Santanderą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Santander

Santander  - jūrų kelias, jungiantis Ispaniją bei Angliją. Vykdomas maršrutas iš Santander uosto į Plymouth uostą. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurie planuoja atostogas šioje pietų Europos šalyje.  Keltai į Santander vyksta  vieną kartą per savaitę. Atvykimo iš išvykimo  laiką yra būtina patikrinti tvarkaraštyje.

Keltas į Santander – viena patogiausių krypčių

  • keltas į Santander išvyksta kiekvieną šeštadienį, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie planuoja kelionę savaitgalį;
  • Santander pasiūlys daug turistinės veiklos: laiką galima leisti kurortuose, lankyti žymius objektus, kavines, barus, restoranus;
  • į šį miestą yra plaukiama ypač prabangiu keltu, todėl turėsite ne tik puikią galimybę leisti laiką ypatingoje aplinkoje, bet ir mėgautis visais šio kelti privalumais. Puikiai leisdami laiką, nustebsite, kaip greitai pasiekėte kelionės laiką;
  • keleiviams netaikomi jokie bagažo apribojimai. Tokia aplinkybė dar labiau palengvina kelionės planavimą – pakuodami daiktus kelionei, galite rinktis tuos, kurių jums iš tiesų reikia, neribodami savęs griežtais reikalavimais.