LOADING ...

ELB Link keltas - Anne Maria

Keltas Anne Maria kartu su Grete net dešimt kartų per dieną kursuoja maršrutu Kukshafenas – Briunsbiutelis. Kelionė šiuo keleivių numylėtiniu trunka kiek daugiau nei valandą (apie  1 val. 20 min.). Tikslų kelionės grafiką galima rasti keltų tvarkaraštyje.


Keltas Anne Maria.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Anne Maria techninė informacija:

  • Pastatymo metai: 2010
  • Ilgis: 97,9 m.
  • Plotis: 18,5 m.
  • Greitis 15 kN.
  • Keleivių skaičius: 600
  • Automobilių skaičius: 160
  • Kajutės: 0

Maitinimas

Kompanijos ELB Line kruiziniai laivai yra puikus pasirinkimas gurmanams, vegetarams ir keliaujantiems su mažais vaikais. Kelte Annie Maria esančiame restorane dirba jau patyrę ir pripažinti virėjai. Jie pasirūpina, kad į kiekvienos dienos meniu būtų įtraukti kuo įvairesni patiekalai. Todėl visi keleiviai suranda savo favoritus prie stalo.

Restorane keleiviai kviečiami ne tik paskanauti valgiais, tačiau ir atsigaivinti gėrimais, kokteiliais, pasisaldinti kelionę saldžiais kaip medus ir gaiviais, bei lengvais kaip pūkas desertais. Taip pat restorane rasite nemažą salotų ir užkandžių barą. Kas gali būti geriau kelionėje?

Pramogos

Kelte Anne Maria yra kelios pramogos, kurių dėka kelionės laikas prabėgs praktiškai žaibo greičiu. Greičiausiai Jūs jau pavargote nuo nuolatinio skubėjimo ir streso, todėl bendrovė ELB Line kviečia pasimėgauti geru oru ir jūros panorama, atviroje lauko erdvėje. Gal norite turėti galimybę bent kelias minutes panirti į savas mintis ir susirikiuoti tikslus? Tuomet pasimėgaukite įdomia knyga, žurnalu ar filmu, laivo Anne Marie poilsiui skirtoje zonoje.

Vis dėlto, jeigu pasiilgote aktyvaus laisvalaikio nepraleiskite progos kelto Annie Marie atviroje lauko erdvėje suorganizuoti komandinių žaidimų arba leistis į dienos kruizą Kukshafeno ir Briunsbiutelio uostamiesčiuose. Pasinaudokite maršrutą aptarnaujančio keltų operatoriaus specialiu pasiūlymu ir nemažai sutaupykite.             Tikslias sąlygas ir kainas bei kitą dominančią informaciją būtinai stebėkite bilietų rezervacijos metu.

Pritaikymas prie judėjimo negalią turinčių keleivių poreikių

Laivas Anne Maria yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Apie specialiuosius poreikius būtina pranešti bilietų rezervacijos metu arba likus nemažiau nei 30 min. iki keltų grafike nurodyto išplaukimo laiko. Tik tokiu atveju personalas galės tinkamai užtikrinti Jūsų komfortą. Tai galite padaryti ir internetu.