LOADING ...

Keltai iš Fynshav uosto

Fynshav uostas vingiuoja žaliuojančių lygumų Als saloje, netoli Mažojo Belto sąsiaurio, pietryčių Danijoje. Uostas yra miesto pagrindinio kelio pabaigoje. Fynshav uoste rasite plačią prieplauką, prie namų prisišliejusį keltų terminalą ir du molus. Įėjimas į keltų terminalą suskirstytas atskiromis erdvėmis.

Juostomis suskirstytas keleivių judėjimas padeda koordinuoti keliautojų srautus ir racionaliai organizuotų keleivių įlaipinimo procedūrą. Turint omenyje, kad Fynshav dėl savo padėties yra daugiausiai Pietų Danijos regiono gyventojų srautų atlaikantis uostas, toks sprendimas yra labai svarbus.

Uosto populiarumą lemia ir tai, kad iš jo puikus susisiekimas su Kopenhaga ir kitais didžiaisiais Danijos miestais. Šalia uostamiesčio plyti oro uostas, o miestelio apylinkės lyg tikras gamtos mylėtojų prieglobstis. Čia unikali augalija ir gaivus jūros oras leis pailsėti arba atsigauti, prieš laukiančią kelionę į Danijos sostinę Kopenhagą, Švediją.

Surenkite žygį jūros pakrantėmis arba leiskitės į kelionę dviračiais po uostamiesčio apylinkes. Puikių įspūdžių padės atsivežti šalia keltų terminalo esantys tradicinių valgių restoranai.

Tad nedvejodami leiskitės juose į pojūčių ir nuostabių akimirkų harmoniją.


Keltai iš Fynshavo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Fynshav

Kiekvieną dieną iš Fynshav į Bodeną ir iš Bodeno į Fynshav plaukia bendrovės Alstrafikken keltas Thor Sydfyen. Kelionė šiuo jūros gražuoliu trunka vos 50 min. Bodenas yra Belto sąsiauryje, kuris žinomas dėl į giesmininkę gulbę panašios žuvėdros. Tai itin retas paukštis.

Fynshav uostai

Adresas: Færgevej 2 A, Fynshav, 6440 Augustenborg

GPS koordinatės: 54.994023, 9.984452

Į Fynshav uostą yra patogu nuvykti tiek viešuoju, tiek asmeniniu transportu.

Į Fynshav keltų uosto terminalą patogu vykti automobiliu:

Vykstantys iš Danijos Šiaurės ir Pietų rinkitės E45 kelią, link Sonderborgo (dan. Sønderborg). Važiuodami šia kryptimi stebėkite ženklus. Pamatysite nuorodą tiesiai į Fynshav keltų uosto terminalą.

Į Fynshav keltų uosto terminalą patogu vykti autobusu:

Vietinė autobusų stotis yra įsikūrusi tiesiai prieš keleivių terminalo pastatą. 

Į Fynshav keltų uosto terminalą patogu vykti traukiniu:

Artimiausia geležinkelio stotis yra Sonderborge (dan. Sønderborg). Iš čia traukiniai reguliariais maršrutais vyksta iš ir į Kopenhagą ir kitus didžiausius Danijos miestus (svarbiausius ekonomikos ir kultūros regiono centrus).