LOADING ...

Bornholmstrafikken keltas - Villum Clausen

Kruizinis laivas Villum Clausen aptarnauja maršrutą Rionė – Ystadas. Maršrutą aptarnauja keltų operatorius Bornholmstrafikken. Šiuo maršrutu katamaranas nuplaukia vidutiniškai per vieną valandą ir 20 min. Jų metu keleiviai gali atsipalaiduoti ir pasimėgauti kelione.


Keltas Villum Clausen.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Villum Clausen techninė informacija:

  • Pastatymo/atnaujinimo metai: 2000 m. / 2004 m./ 2005 m.
  • Ilgis: 86,6 m,;
  • Greitis: 48 kn.;
  • Keleiviai: 1 055;
  • Automobiliai: 215;
  • Kajutės: 0;

Maitinimas

Laivo Villum Clausen bistro galite pasirinkti specialius vakarienės, pusryčių ir pietų pasiūlymus. Čia rasite didelį pasirinkimą salotų, karštų ir šaltų patiekalų, žuvies patiekalų, sumuštinių, picų. Yra specialių pasirinkimo variantų vaikams.  Taip pat galite pasirinkti iš didelio salotų, sūrio asorti, pyragaičių, užkandžių, sumuštinių, sulčių, kavos ir arbatos pasiūlymų.

Kelte yra ne viena jauki maitinimo vieta. Bendrovės Bornholmstrafikken kruiziniame laive keleiviai turi galimybę apsilankyti denio kavinėje. Čia yra nedidelis, tačiau puikus skanėstų, karštų ir šaltų gėrimų pasirinkimas. Būtinai geram orui šildant pasimėgaukite jūros panorama ir gaiviu oru atviro denio kavinėje.  

Pramogos

Laivas Villum Clausen yra puikus pasirinkimas norintiems smagiai papramogauti kelionės metu. Čia keleiviai kviečiami žaisti smagius stalo žaidimus, komandinius žaidimus. Jaukiame poilsio kambaryje laukiamos šeimos su mažais vaikais ar smagios draugų kompanijos. Jos čia gali nevaržomai pailsėti ir papramogauti kartu.

Kelte yra parduotuvė, kurioje didelis prekių pasirinkimas nenuvils net įnoringiausio pirkėjo. Malonus personalas visuomet pasirengęs Jums pagelbėti pasirinkti iš didelio asortimento kvepalų, skanėstų, gėrimų. Tikriausiai namiškiai laukia suvenyrų. Čia galėsite juos įsigyti. Namiškiai ir draugai tikrai bus laimingi. Ir visa tai pigiau, nei krante…

Kelionė su augintiniai

Keltu Villum Clausen keleiviai gali keliauti su naminiai gyvūnais. Vis dėlto, rekomenduojama prieš vykstant susipažinti su kompanijos paruoštais reikalavimais keliaujantiems su augintiniais. Įsitikinkite, kad turite visus dokumentus, kurių gali reikalauti uoste, pagal valstybės į kurią vykstate įstatymus. Taip pat būtina pranešti apie savo poreikį vykti su augintiniu, dar bilietų rezervacijos metu.

Augintinis negalės su Jumis lankytis atvirose erdvėse, t.y. restorane, laisvalaikio kambaryje, atvirame denyje ir k.t.