LOADING ...

Keltai iš Raido uosto

Raido uostas yra viena svarbiausių vietų maždaug 24 000  gyventojų turinčiame miestelyje. Nėra tikslių duomenų, kuomet buvo įkurtas šis uostas, tačiau aišku tai, jog jau ne dieną dešimtmetį jo paslaugomis gali naudotis tiek vietiniai, tiek miesto svečiai.

Visai netoli šio uosto yra miesto centras, kuriame yra viskas, ko reikia tiek patogiam vietinių žmonių gyvenimui, tiek sklandžiai turistų viešnagei.


keltai is Rido uosto.jpg


Keltai į ir Raidą

Kaip ir kuo yra pasiekiamas Raido miestas? Šis klausimas turbūt kyla ne vienam, norinčiam aplankyti šį miestelį. Belieka tik pasakyti, kad nusivilti tikrai neteks – į Raidą yra plaukiama greitu ir moderniu katamaranu, kuriame yra viskas, ko reikia, kad bet kokio amžiaus keliautojai jaustųsi patogiai. Na, o kelionės trukmė iš tiesų nustebins, savaime suprantama, pačia geriausia šio žodžio prasme – kelionė į Raidą trunka vos 22 minutes. Ar gali būti greitesnis  ir patogesnis būdas pasiekti šį miestą?

Raido uostas

Adresas: Ryde Pier Head Catamaran Terminal, Ryde Pier Head, The Esplanade, Ryde, Isle of Wight, PO33 2HF.

Tel: pastaba- paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 50.7271°N 1.1618°W

Į Raido keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Raido miestelis yra  nedidelis, o, kaip žinia, vienas iš nedidelių mietelių privalumų yra tas, jog čia esančius nedidelius atstumus yra ypač paprasta įveikti pėsčiomis. Ne išimtis yra ir tas, atvejis, kuomet jau svečiuojatės šiame mieste ir ieškote galimybių, kaip atvykti į Raido keltų terminalą – kelionė į keltų terminalą pėsčiomis užtruks apie 20 – 30 minučių.

Į Raido terminalą patogu nuvykti taksi:

Na, o jei tokio atstumo nenorite įveikti pėsčiomis arba jus slegia ne toks jau ir menkas bagažas, puikiu pasirinkimu taps taksi paslaugos, kurias iš anksto galima rezervuoti internetu.

Į Raido keltų terminalą  yra patogu nuvykti nuosavu automobiliu:

Dar viena detalė, kurią taip pat yra būtina paminėti, yra ta, kad į Raido keltų terminalą yra paprasta nuvykti ir nuosavu automobiliu. Na,  o tam,  kad kelionė būtų greita ir sklandi, yra būtina ją tinkamai suplanuoti iš anksto.