LOADING ...

Irish Ferries keltas - Ulysses

Keltas Ulysses – patikimas pasirinkimas tuo atveju, jei iš Holyhedo norite nuvykti į Dubliną. Šiame kelte rasite daug vietų, kuriose galėsite skaniai ir kokybiškai pavalgyti, jums bus suteiktas apgyvendinimas, galėsite naudotis Wi fi ryšio internetu (tai paįvairins jūsų laisvalaikį arba suteiks galimybę dirbti kelionės metu), tačiau svarbiausias šio kelto pranašumas  yra tas, jog tai – ilgiausias automobilius keliantis keltas pasaulyje.


Keltas Ulysses.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė kelto informacija:

  • Ilgis: 209, 2 m.
  • Plotis: 31,80 m.
  • Keleivių skaičius: 1 875.
  • Automobilių skaičius 1 342.

Apgyvendinimas

Jaukios, malonaus akiai klasikinio interjero kajutės pasiūlys viską, ko reikia tam, kad kelionės metu jaustumėtės puikiai ir turėtumėte galimybę pailsėti: patogios lovos, poilsio kampeliai, televizorius, šaldytuvas, galimybė išsivirti kavos ar arbatos ar žvelgti į užburiančius jūros tolius – tokie privalumai  laukia kiekvieno keleivio. Galite rinktis vieną iš 6 kajučių tipų.

Maitinimas

Kelto keleiviai gali apsilankyti vienoje iš dviejų puikių maitinimo įstaigų: į Boylan’s Brasserie vertėtų užsukti tiems, kurie nori sočiai pavalgyti ir pageidauja karštų patiekalų, tuo tarpu Café Lafayette  pasiūlys gardžios kavos bei jos gėrimų ir prie jų tinkančių skanėstų.

Pramogos

Kelionė bus tikrai įspūdinga ir gera nuotaika garantuota tuo atveju, jei nepraleisite progos papramogauti. Jūsų laukia net 2 kino teatrai (siūlantys repertuarą visiems skoniams: pradedant romantinių komedijų gerbėjais ir užbaigiant mažaisiais žiūrovais,  kurie pageidauja netikėtumų ir nuotykių); o norintys azartiškų žaidimų, turės galimybę užsukti į kazino ir sužinoti, ar fortūna nusišypsos. O galbūt tiesiog norite  ramiai pažiūrėti televizorių, pasinaudoti internetu, ar  surasti jaukią vietą knygos skaitymui? Užsukite į James Joyce Balcony Lounge – čia rasite jaukią erdvę pasyviam poilsiui. Norintiems atpalaiduojančios, tačiau šiek tiek kitokios aplinkos, verta  užsukti į Leopold Blooms Bar – čia lauks gėrimai, užkandžiai ir muzika. Dar vienas puikus laiko praleidimas – pasivaikščiojimai gryname ore.

Mėgstantys apsipirkinėti, taip pat turės galimybę patenkinti šį poreikį – kelte veikianti parduotuvė siūlo didelį asortimentą įvairių prekių (drabužių, higienos reikmenų, kvepalų, suvenyrų). 

Augintiniai

Esant poreikiui, galite keliauti kartu su savo augintiniais (prieš tai pranešę bilietų rezervacijos metu). Su savimi būtina turėti augintinio dokumentus.