LOADING ...

P&O Ferries keltas - Pride of Burgundy

Tai – dar vienas šiai kompanijai priklausantis keltas, labai panašus į jau pristatytas vandens transporto priemones. Šiuo keltu gali plaukti 1420 žmonių bei 530 automobilių.


Keltas Pride of Burgundy.JPG
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė  informacija

  • Pastatymo laikas ir vieta: Vokietija, 1991 metai
  • Ilgis: 179, 9 m

Apgyvendinimas

Kelte įrengtos kompaktiškos bei patogios kajutės, užtikrinsiančios galimybę kokybiškai pailsėti. Kajutėje rasite tai, ko reikia, kad kelionės metu netektų jausti diskomforto: patogi lova, baldai daiktams laikyti, poilsio kampelis, galimybė patiems pasiruošti kavos arba arbatos. Jei keliaujate su vaikais, galite iš anksto rezervuoti vaikiškas loveles kokybiškam savo atžalų poilsiui. Kiekviena kelionė keltu- tai dar viena galimybė pabūti su savo šeima: jei pramogos nevilioja, kajutėje turėsite puikią galimybę žaisti stalo žaidimus ar paskaityti knygą.

Maitinimas

Veikia pagrindinis restoranas (galite rinktis patiekalus iš didelio meniu), Starbucks kavinė (čia jūsų laukia įvairių rūšių kavos gėrimai bei užkandžiai), o taip pat ir baras, kuris pakvies paklausyti puikios muzikos bei pasimėgauti gardžiais gėrimais. Pagrindiniame restorane sau  labiausiai tinkantį patiekalą ras bet kuris keliautojas – tuo jau pasirūpino savo darbą puikiai išmanantys virėjai. Visi patiekalai gaminami tik iš šviežių, griežtai atrinktų produktų. Pasitelkus ilgametės patirties žinias, gimsta puikūs kulinariniai šedevrai, kuriais mėgautis gali šio kelto keleiviai. Tai, jog yra pietaujama ar vakarieniaujama ne sausumoje, o plaukiant jūra,  valgymo procesui suteikia dar daugiau ypatingo žavesio. Galimybė mėgautis puikiais patiekalais nekasdieniškomis aplinkybėmis tampa mažyte švente.

Pramogos

Laisvą laiką galite praleisti  kelte veikiančioje parduotuvėje. Tai – puiki galimybė įsigyti gaminių iš įvairių pasaulio šalių. Jei jau seniai svajojate pasimėgauti galimybe neskubant išsirinkti naujus kvepalus, keliaudami šiuo keltu turėsite puikią galimybę tai padaryti. Tiems, kuriuos domina ne dar vieni nauji kvepalai, o galimybė sutvarkyti svarbius darbo reikalus, taip pat pavyks patenkinti šį poreikį: kelte veikia Wi fi ryšio internetas, todėl turėsite galimybė produktyviai išnaudoti kelionės laiką. Teliks tik nuspręsti, kuri dirbsite: jaukioje kajutėje ar laukimo salėje. Na, o jei galite leisti sau bent trumpam pamiršti darbą, tokiu atveju verta pasivaikščioti denyje – ten atsiveriami nepakartojami vaizdai.