LOADING ...

P&O Ferries keltas - Spirit of France

Tai – dar vienas naujas ir modernus šios kompanijos keltas, kuriuo yra plukdomi žmonės, pasirinkę maršrutą Dover – Kalė. 750 keleivių ir 200  automobilių  - būtent tiek vienu metu žmonių ir transporto priemonių gali keliauti šiuo keltu. Vos prieš  6 – erius metus pastatyta skeltas stebina puikiu, ypač skoningu bei stilingu interjeru – patekę į kelto vidų, pasijusite taip, lyg būtumėte viešbutyje.


Keltas Spirit of France.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Techninė informacija:

  • Ilgis: 213 m
  • Greitis: 22 mazgai
  • Pastatymo metai ir vieta: Švedija, 2010 metai

Apgyvendinimas

Keleiviai apgyvendinami kajutėse. Įrengtos laukimo salės. Veikia internetas.

Maitinimas

Restoranas – lankytojams siūlomi karštieji patiekalai, desertai, užkandžiai, gėrimai. Smagu, kad kelionės metu yra rodomas išskirtinis mažiesiems – būtent jie turės galimybę rinktis būtent jiems sukurtus patiekalus. Pagalvota ir apie mėsos nevalgančius žmones – jūsų laukia sveikuoliški, vegetariški patiekalai. Restorano meniu yra nuolat atnaujinamas, todėl, net ir tuo atveju, jei šiuo keltu keliaujate ypač dažnai, tikrai pavyks išvengti rutinos – jus stebins nauji skoniai bei aromatai. Na,  o jei virtuvės šefai nepašykštės kulinarijos paslapčių, puikų patiekalą galėsite pasigaminti ir namuose. Nesunku pastebėti, kad šio restorano meniu yra glaudžiai susijęs ir su kelto pavadinimu: Prancūzijos dvasia – būtent taip lietuviškai skamba šio kelto pavadinimas. Taigi, jo keleiviai turės galimybę mėgautis ir puikiais šios šalies virtuvės šedevrais bei vynais.

Kavinė – užsukite paragauti gardžios Starbucks kavos bei sumuštinių. Visame pasaulyje garsus Starbucks vardas suteiks galimybė mėgautis vienu iš daugelio puikių kavos gėrimų.

Baras – rasite puikią atmosferą bei didelį alkoholinių gėrimų pasirinkimą. Visai nesvarbu, keliaujate vieni ar su draugais, puiki baro atmosfera neleis nuobodžiauti. Na, o tie, kurie gardžiais kokteiliais nori mėgautis baro aplinkoje, gali jų įsigyti išsinešimui: vietos, iš kurių atsiveria žavinga jūros panorama ar jauki kajutė, taip pat yra puikus pasirinkimas.

Pramogos

Kelte veikiančiose parduotuvėse galėsite įsigyti papuošalų, kvepalų, drabužių, suvenyrų, dovanų. Jei vykstate su vaikais, smagiais pirkiniais palepinkite ir juos: galbūt tuo pirkiniu taps nauja suknelė, kuprinė ar užrašų knygutė. Tą padarykite ir tuo atveju, jei jūsų atžalos liko laukti jūsų namuose.