LOADING ...

Keltai iš Sent Heliero uosto

Sent Heliero uostas yra vienas svarbiausių taškų visoje Džersio saloje, kadangi būtent  į ši uostą ir ši jo, išplaukia daug keltų įvariomis kryptimis. Maža to, uostas garantuoja darbo vietas dideliam skaičiui šios salos gyventojų bei atneša nemenkas pajamas.

Sent Heliero uostas veikia kiekvieną savaitės dieną. Savaime suprantama, tai suteikia dar daugiau patogių galimybių kiekvienam, kuris keliauja.


Keltas i Sent Helieras uotsa.jpg


Keltai į ir iš Sent Helierą

Gera žinia ta, kad tiek keleiviai, kurie vyksta ų Sent Helierą moderniais keltais,  iš anksto gali pasidžiaugti tuo, kad jų lauks puiki kelionė: keltuose yra viskas, ko reikia, kad atvykimas į Sent Helierą  būtų dar vienas malonus gyvenimo įvykis. Savaime suprantama, kiekvienas keliaujantis turės galimybę kokybiškai ilsėtis, na, o tuo atveju, jei norai yra priešingi, t.y., pageidaujama laiką leisti aktyviai, tuomet, pasirinkimų, ką veikti, taip netrūks: galima šėlti bare, leisti laiką denyje ar kavinėje. Taigi, vienas pagrindinių darbų, kurį teks atlikti, tai – nuspręsti, kaip leisti kelionės laiką. Vis dėlto, kad, ir ką nuspręsite, mėgausitės maloniomis akimirkomis.

Sent Heliero uostas

Adresas: The Elizabeth Terminal  St Helier Jersey

Tel: 01534 601000

GPS koordinatės: 49.178478 -2.117030

Į Sent Heliero keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Jeigu jūs jau svečiuojatės Sent Heliero miesto centre, tokiu atveju, jei, žinoma, neturite su savimi labai daug sveriančio bagažo, į keltų terminalą yra labai patogu atvykti  ir pėsčiomis, kadangi kelionės užtruks vos 10 minučių. Ir visa tai yra todėl, kad atstumai šioje saloje labai nedideli. Na, o tam, kad sklandžiai įveiktumėte distanciją, būtina sekti nuorodas.

Į Sen Heliero terminalą patogu nuvykti taksi:

Iš įvairių šio miesto bei salos vietų, į keltų terminalą vyksta taksi. Belieka tik pridurti, kad būtent ši transporto priemonė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori distancijos įveikti pėsčiomis.

Į Sen Heliero terminalą patogu nuvykti autobusu:

Vos už 7 minučių kelio pėsčiomis nuo šio keltų terminalo yra autobusų stotis. Būtent į šią stotį atvyksta autobusai iš įvairių salo vietovių, planuojate kelionę autobusu, iš anksto būtina patikrinti atvykimo bei išvykimo laikus, kelionės trukmę bei bilietų kainas.