Keltas Portsmutas – Bilbao

Portsmuto jungtis tarp Anglijos ir Prancūzijos yra viena populiariausių, kadangi tarp šių šalių nuolat migruoja dideli keliautojų srautai. Jei Jums svarbus komfortas kelionės metu, operatyvumas ir jei mėgaujatės vandens kelionėmis, tada neabejotinai pasirinkite kelionę keltu – ji  neprailgs. Žinoma, kaskart keliaudami ir rinkdamiesi transporto priemonę atsižvelgiame į savo poreikius bei galimybes. Tik reikia pripažinti, jog keltas turi bene daugiausia privalumų. Keliaudami iš Anglijos, kol pasieksite Prancūzijos krantus, galėsite mėgautis pramogomis, patogumais, puikiu aptarnavimu. Jums garantuojamas saugumas kelionės metu. O dar vienas svarbus aspektas – kelionė keltu yra palyginti nebrangi.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Portsmuto keltų terminalo

Adresas: Wharf Road, Portsmouth Hants, PO2 8RU, Anglija

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Portsmuto terminale rasite viską, ko reikia prieš kelionę. Mamoms ir vaikams čia įrengtas patogus specialus kambarys. Išalkę prieš kelionę gali pasistiprinti kavinėje ar bare. Maitinimo vietose galėsite atsiskaityti tiek svarais, tiek eurais. Nemokamas bevielis interneto ryšys užtikrins, kad visą laiką būsite pasiekiamas šeimos nariams, draugams ir kitiems asmenins.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Jei vyksite maršrutu Portsmutas–Bilbao, į išvykimo terminalą atvykite ne vėliau kaip likus dviem valandoms iki kelto išplaukimo. Turėsite pakankamai laiko neskubėdami užsiregistruoti – mažiau streso prieš kelionę lemia sėkmingesnę kelionė. Jei atvykstate automobiliu, bet keltu kelsitės be jo, tuomet savo transporto priemonę galite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje šalia terminalo.

Atvykstama į Bilbao keltų terminalą

Adresas: Puerto de Bilbao, Muelle A3, 48508 Bilbao, Prancūzija

Tel: (34) 9 02 108 147

GPS koordinatės: 43.35378, -3.07035 

Bilbao keltų terminale rasite tai, ko gali prireikti atvykus į kitą šalį, pavyzdžiui, tualetus, karštų ir šaltų gėrimų, užkandžių pardavimo vietas. Bilbao keltų terminalas yra pritaikytas neįgaliųjų poreikiams. Visame terminale galėsite laisvai naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu.

Keltai, plaukiantys maršrutu Portsmutas–Bilbao

Portsmutas–Bilbao maršrutu plukdo puikus „Cap Finistère“ keltas. Plaukdami galėsite mėgautis patogumu, komfortu ir siūlomomis pramogomis. Puikios apgyvendinimo sąlygos garantuos gerus kelionės prisiminimus ir kokybišką poilsį. Kelte galėsite pasivaikščioti po parduotuves, apsilankyti maitinimo vietose. O jei keliaujate su vaikais, mažuosius užims specialiai jiems įrengtose žaidimų patalpose.


LOADING ...