Keltas Portsmutas – Havras

Portsmutas yra jungtis tarp dviejų šalių: Anglijos ir Prancūzijos. Šio maršruto išvykimo tarškas yra Portsmuto miestas Didžiojoje Britanijoje, o atvykimo taškas – Havras Prancūzijoje. Šio maršruto atstumas palyginti yra nedidelis, todėl kelionė neprailgs. Jei mėgstate operatyvumą, patogų keliavimo būdą ir nenorite keliaudami būti už kažką atsakingi, pavyzdžiui, kaip keliaudami automobiliu, nedvejodami rinkitės kelionę keltu. Komfortišką kelionę užtikrinantys keltai, greitis ir pramogų galimybės kelte kelionės laiką pavers turiningu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykimas iš Portsmuto keltų terminalo

Adresas: Wharf Road, Portsmouth Hants, PO2 8RU, Anglija

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Portsmuto keltų terminale rasite svarbiausius dalykus, kurių Jums gali prireikti prieš kelionę, pavyzdžiui, nedidelę parduotuvę, kavinukę, kurioje pasistiprinsite prieš kelionę. Terminale veikia tualetai, yra vonios kambarys ir mamos bei vaiko patalpa, kurioje galėsite patogiai ir niekieno nestebimi pervystyti mažylį prieš kelionę, pamaitinti, perrengti.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Planuodami kelionę ir laiką prieš ją, įvertinkite tai, kad į terminalą atvyktumėte maždaug likus dviem valandoms iki kelto išplaukimo. Turėdami pakankamai laiko galėsite neskubėdami užsiregistruoti kelionei, be streso nusiteikti plaukimui, atsipalaiduoti. Jei atvyksite automobiliu, bet keliausite be transporto priemonės, ją galite palikti šalia terminalo esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Atvykimas į Havro keltų terminalą

Adresas: Terminal de la Citadelle, Havras 76600, Prancūzija

Tel: 02 35 51 10 20

GPS koordinatės: 49.485412, 0.114563

Šiame keltų terminale rasite viską, ko gali prireikti atvykus į šalį ir po kelionės. Čia rasite gėrimų ir užkandžių automatus, mamai ir vaikui skirtą specialią patalpą, patogias laukimo sales. Infrastruktūra terminale pritaikyta neįgaliųjų poreikiams. 

Keltai, plaukiantys maršrutu Portsmutas–Havras

Šiuo maršrutu tarp Portsmuto ir Havro miestų plaukia du keltai. Abu, vertinant pagal paslaugų, pramogų ir laisvalaikio veiklų, pasiūlą, yra panašaus lygio. Tai nėra prašmatnūs keltai, bet juose rasite tai, ko gali prireikti kelionės metu, pavyzdžiui, jaukias vietas pavalgyti, nusipirkti atsigerti, taip pat poilsio zonas. Čia veikia ir savitarnos restoranas. Tiesa, pasirinkimas jame nėra itin platus.


LOADING ...