Keltas Portsmutas - Sen Malo

Portsmutas yra vienas iš Anglijos uostų, iš kurio yra vykdomas į Ispaniją, Sen Malo uostą. Kadangi reisams įtakos gali turėti kelionės atvykimo ir išvykimo laikus yra būtina patikrinti iš anksto.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Portsmutas keltų terminalo

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Jungtinė Karalystė

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Šiame keltų terminale yra viskas, ko reikia, kad jūsų kelionė būtų patogi ir sklandi – nuosekliai išdėstyti informaciniai ženklai leis lengvai surasti jus dominančias zonas, kavinėje galite įsigyti kavos, arbatos arba gaivių gėrimų, o prireikus – pasinaudoti vonios kambariu, vaiko ir mamos  kambariu.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Į šį keltų terminalą atvykite keliomis valandomis anksčiau, nei yra nurodyta ant išvykimo bilieto – keleivių registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo, keleivių laipinimas – likus pusvalandžiui.

Atvykstama į Sen Malo  keltų terminalo

Adresas: Gare Maritime du Naye, St Malo, 35400

Tel: +33 (0)2 99 40 64 41

GPS koordinatės: 48.642572,-2.024215

Atvykę  šį keltų terminalą, neskubėkite  - prisėskite prie kavos ar puodelio arbatos ir ramiai aptarkite tolimesnius savo kelionės planus. Jei trūksta informacijos, nepraleiskite progos pasinaudoti internetu – sužinosite, koks viešbutis yra arčiausiai, kur galite užsukti sočios vakarienės arba kokiu numeriu išsikviesti taksi.

Keltai plaukiantys maršrutu Portsmutas - Sen Malo

Keleiviai plukdomi vienu iš dviejų keltų – Bretagne arba Pont Aven kurie įrengti moderniai, tad nejausite nuovargio ir nepastebėsite, kaip prabėgs kelionės laikas. Kiekvieno kelto keleiviai turi galimybę ilsėtis puikiai įrengtose kajutėse, lankytis restoranuose, kavinėse, baruose, klubuose, vaikų žaidimų kambariuose, naudotis internetu ir tokiu būdu neatitrūkti nuo svarbiausių pasaulio įvykių arba atlikti darbo užduotis. Sakoma, kad  pati geriausia kelionė yra ta, kai šalie – tie, kuriuos labiausiai mylite. Savaime suprantama, tai galioja ne tik tuo atveju, kai kalbame apie  žmones, bet ir apie mylimus savo augintinius. Taigi,  jei keltu norite keliauto ketu su savo augintiniais, tokiam jūsų norui nėra jokių kliūčių – į kelionę galite pasiimti ir  naminius gyvūnėlius. Kaip matyti, egzistuoja viskas, ko reikia, kad kelionė iš vienos šalies į kutą būtų tobula.


LOADING ...