LOADING ...

Scandlines keltas - Holger Danske

Puikus Scandlines laivas Holger Danske yra vienas iš penkių keltų, nuolat, plaukiančių maršrutu Putgardenas – Rodbis (org. Puttgarden-Rødby). Į dieną visi penki keltai, šiuo maršrutu, plaukia net dešimt kartų. Kelionė, Holger Danske Baltijos jūrios milžinu, trunka vos valandą, per kurią jis pasiekia kitą krantą. Todėl yra labai svarbi Danijos ir Švedijos jungtis.


Keltas Holger Danske.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Holger Danske techninė informacija:

  • Pastatymo metai/ rekonstrukcijos metai: 1976 / 1992
  • Tonažas: 2,779
  • Greitis: 5 kn

Maitinimas

Kelte Holger Danske keleiviai itin mėgsta bufetą, kuriame pasirinkus specialų pasiūlymą keleiviai dali mėgautis pusryčiais, pietais ar vakariene su pritaikyta, tokia ausiai miela, viskas įskaičiuota koncepcija.

Kelte veikia savitarnos restoranas. Jis tapo mėgstama alternatyva šeimai su mažais vaikais, nes nereikia laukti kol bus aptarnauti, o gali viską operatyviai išsirinkti patys ir greitai mėgautis maistingu ir skaniu maistu.

Kelte veikia kavinė ir baras. Atvirame denyje keleiviai turi galimybę mėgautis geru oru ir surengti mini pikniką.

Auksinė rekomendacija: Šio kelto keleiviai yra nuolat stebinami netikėtomis akcijomis ir nuolaidų programomis (tarkim, nuolaidomis, perkant bilietą į abi puses ir pan.). Tad rezervuodami bilietus pasiteiraukite apie specialius pasiūlymus ir, net neabejoju, būsite maloniai nustebinti.

Pramogos

Kelto Holger Danske keleiviai gali mėgautis smagiomis pramogomis ir specialiomis paslaugomis. Laive yra, tokie patogumai, kaip bankomatas, valiutos keitykla, parduotuvės, vaikų žaidimų kambarys, lošimo automatai.

Tačiau keliaudami jūra Jūs galite dirbti konferencijų salėje, kuri talpina net iki dviejų dešimčių keleivių. Konferencijų salėje rasite visą reikalingą įrangą, bevielį Wi-fi interneto ryšį.

Keliauti su šeima yra vienas maloniausių kelionės būdų, nes leisdami laiką kartu ir pramogaudami galime geriau pažinti vienas kitą bei įsiklausyti į kitų šeimos narių poriekius. Todėl šeimos kviečiamos į laivo Holger Danske atvirą denį, kuriame yra įrengta puiki poilsio zona. Čia galima surengti pikniką, pažaisti stalo žaidimus arba surengti komandinių žaidimų varžybas. Tai erdvė, kurioje keleiviai kviečiami paskaityti įdomią knygą bei žurnalą.

Kelto keleiviai turi galimybę pasižiūrėti sporto varžybas per TV ekraną ar ramiai pasišnekučiuoti kelto bare.