LOADING ...

Scandlines keltas - Schleswig Holstein

Milžiniškas kompanijos Scandlines keltas Schleswig-Holstein talpina net 1,200 keleivių ir visuomet jiems pagelbėti pasiruošusį personalą. Keltas plaukia maršrutu Putgardenas – Rodbis (org. Puttgarden-Rødby). Kelionė, kasdien (laivai išplaukia kas pusvalandį), šiuo maršrutu, kursuojančiu keltu trunka kiek daugiau nei 45 min.


Keltas Schleswig Holstein.jpg
Visi šio laivo maršrutai:

Kelto Schleswig-Holstein techninė informacija:

  • Pastatymo metai/ rekonstrukcijos metai: 1997 / 2003
  • Tonažas: 15,187
  • Greitis: 5
  • Automobiliai:364
  • Keleiviai: 1,200

Maitinimas

Kelte Schleswig-Holstein yra įrengtas puikus baras, elegantiškas restoranas, savitarnos bufetas ir kavinė. Todėl keleiviai gali rinktis iš plataus šviežios žuvies, mėsos ir daržovių patiekalų asortimento.

Laive dirbantys profesionalūs virėjau rūpinasi, kad meniu būtų nuolat atnaujinamas, todėl svečiai visuomet yra nustebinami netikėtais gurmaniškais skoniais. Savitarnos restorane galima rinktis ir tradicinių Švedijos ir Danijos virtuvei būtingų patiekalų. Taip pat kelto restoranuose yra vaikams skirtas meniu, o bufete keleiviai kviečiami pasinaudoti akcija – viskas įskaičiuota. Yra papildomų salygų, apie jas reiktų teirautis bilietų rezrevacijos metu.

Pramogos

Kelte Schleswig-Holstein keleiviai kviečiami išeiti į atvirą denį ir pasimėgauti puikiu oru, pasigrožėti jūros vaizdais ir paskaityti įdomią knygą arba žurnalą. Atvirame denyje įrengtos poilsio vietos ir stalai šeimoms ar linksmoms kompanijoms. Čia galima ne tik surengti smagų pikniką gryname ore, tačiau ir pažaisti stalo žaidimus ar smagiai patauškėti, besimėgaujant kava ir arbata.

Laive yra atskiros erdvės vaikams, kuriose jie gali žaisti, lipdyti ir kitaip pramogauti, o taip pat yra atskira lošimų automatų erdvė, kurioje keleiviai gali pasigalynėti – kas pagaus sėkmės paukštę už uodegos, šiandien?

Puikiai praleistas laikas garantuotas mėgstantiems apsipirkti, nes kelte yra drabužių, suvenyrų ir žaislų parduotuvių. Taip pat laive Schleswig-Holstein galite įsigyti kosmetikos gaminių, kvepalų, papuošalų, spaudos, alkoholinių gėrimų ir įvairių užkandžių. Tad tikrai nereiks nerimauti dėl namuose pamirštų ir kelionei gyvybiškai svarbių daiktų.

Keliauti jūra smagu, nes galima ne tik pramogauti, tačiau ir produktyviai išnaudoti kelionės laiką. Todėl kompanijos „Scandlines” kelto Schleswig-Holstein keleiviai gali naudotis modernia konferencijų sale ir visa reikiama konferencijai įranga (vaizdo ir garso, multimedija, DVD, bevieliu Wi-fi interneto ryšiu).

Augintiniai

Keltu keliauti galite su augintiniais. Tačiau gyvūnai negalės Jūsų lydėti į atviras laivo zonas, tokias, kaip restoranai.