Keltas Dieppe – Newhaven

Maršrutas keltu Dieppe – Newhaven yra populiarus dėl patogios galimybės persikelti per Lamanšą. Newhaven uostas yra vienas iš nedaugelio esančių arčiausiai Prancūzijos, todėl tai tiesioginė jungtis tarp centrinės, šiaurės bei vakarų Prancūzijos ir aplinkinių šalių bei Anglijos. Dieppe yra lengvai pasiekiamas iš bet kurios Prancūzijos vietos, o Newhaven yra vos 80 km nuo Londono – sostinės ir didžiausio Anglijos miesto. Patogi geografinė lokacija užtikrina didelius keleivių srautus šiuo maršrutu.

Šis maršrutas išties patogus daugeliui keliautojų norinčių persikelti per Lamanšo sąsiaurį su savo automobiliu. Vos keturios valandos patogiai įsitaisius kelte ir jau pasiekiamas kelionės tikslas. Keltas plaukia 3 kartus per dieną į abi puses.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Dieppe keltų terminalo

Adresas: Dieppe Ferry Port, 7, Quai Gaston Lalitte, 76200, Dieppe.

GPS koordinatės: 49.93363, 1.08805E

Keliaujantys iš Prancūzijos į Didžiąją Britaniją, pirmiausia praeina pasų kontrolę, tik tuomet vyksta įsiregistravimas į keltą. Rekomenduojama susiplanuoti atvykimą į terminalą taip, jog būtumėte vietoje daugiau nei 45 minutes iki kelto išplaukimo(registracija baigiasi 45 min iki išvykimo) arba 90 min kuomet tikimasi didelio keleivių antplūdžio.

Keltų terminalo stovėjimo aikštelė yra nemokama,  esant poreikiui galima palikti automobilį, tačiau atkreipkite dėmesį, jog aikštelė yra nesaugoma. Keltų terminale yra kavinės, WC kambariai.

Atvykstama į Newhaven keltų terminalą

Adresas: Newhaven Ferry Port, Railway Approach, Newhaven, East Sussex. BN9 0DF

GPS koordinatės: 50-793457N, 0-053204E​

Nedidelis, tačiau judrus Newhaven uostas yra itin patogus atvykusiems į Angliją, nes iš jo lengva pasiekti Londoną, kuris yra vos už 80 km nuo uosto, taip pat geras susisiekimas su Brighton ir Eastbourne.

Keltai plaukiantys maršrutu Dieppe – Newhaven

Maršrutu Dieppe – Newhaven kasdien po 3 kartus plaukia kompanijos DFDS Seaways keltai Côte d'Albâtre ir Seven Sisters. Tai modernūs DFDS Seaways kompanijos keltai išsiskiriantys dideliu salonu su panoraminiais langais, kurie garantuos nepamirštamus jūros vaizdus. Keltas plaukia keturias valandas, o kelte tiek daug pramogų ir veiklos, jog tikrai gali pritrūkti laiko viską aplankyti ar išbandyti. Kelte veikia kavinė, baras, restoranas, dovanų parduotuvė, o dideliuose atskiruose salonuose visada rasite jaukių vietelių pokalbiams ir kavai. Keltuose didelis dėmesys skiriamas kelionės patogumui užtikrinti, tad kelionė bus tikras poilsis.


LOADING ...