Keltas Fišburnas – Portsmutas

Fišburnas yra svarbus jūrų kelias, jungiantis Vaito salą su Anglija. Šio jūrų kelio svarbą žino ir supranta visi, kurie nori greitai bei patogiai iš Vaito salos nuvykti į Angliją ir atgal. Tačiau tai, jog būtent iš Fišburno galite pasiekti Angliją, yra tik vienas šio pasirinkimo aspektas – ne ką mažiau svarbus yra ir kitas. Pasirodo, būtent šis pasirinkimas yra ypač vertingas tiems, kurie vertina patogumą. Taigi, kodėl tokią kelionę turėtų pasirinkti tie, kurie vertina  patogumą? Visų pirma, kelionę iš Fišburno į Portsmutą yra ypač paprasta suplanuoti internetu; antra – ji trunka labai mažai (tik 45 minutes), trečia – keltai, kuriais bus keliaujama yra suprojektuoti taip, kad juose patogiai jaustųsi bet kokio amžiaus keliautojas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Fišburno keltų terminalo

Adresas: Fishbourne Ln, Fishbourne PO33 4EU, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 871 376 1000

GPS koordinatės: 50.72 1.22

Nedidelį plotą užimančiame keltų terminale rasite kavinę, kurioje jūsų lauks karšta kava, arbata, gaivios sultys bei lengvi užkandžiai, čia taip pat veikia Wi fi ryšio internetas, informacijos centras, kuriame jums suteikta visa reikalinga informacija, taip pat galėsite išsinešti informacinių leidinių apie miestą.

Keleivių registracija  prieš išvykstant

Nepamirškite registracijos – tai svarbiausias procesas, o neužsiregistravę keliautojai netenka teisės keliauti. Registracija prasideda dviem valandomis anksčiau nei išvyksta keltai. Na, o tuo atveju, jei keliaus ir jūsų automobilis, registracija yra reikalinga ir jam.

Atvykstama į Portsmuto keltų terminalą

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50°49 1.05

Jaukiame Portsmuto keltų terminale rasite kavinę, informacijos centrą, mamos ir vaiko kambarį, erdvias laukimo sales.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Fišburnas - Portsmutas

Reiso dalyviai yra plukdomi dviem keltais – St Cecilia ir St Faith

St Cecilia

Jaukus, patogus, galantiškas, žavingas, sumaniai suprojektuotas – daug puikių savybių turintis keltas. O kur dar erdvūs deniai, kuriuose galėsite mėgautis nuostabiais jūros vaizdais.

St Faith

Šiame kelte yra įrengta jauki kavinė, kurioje rasite lengvų užkandžių bei didelį asortimentą gėrimų. Taigi, jei prieš kelionę nespėjote užkąsti, tai galėsite padaryti kelionės metu.


LOADING ...